Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzódik hozzám egy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilly Palmer kérdése:

Vonzódik hozzám egy sokkal fiatalabb férfi. Én elvált vagyok, van gyerekem. A pasinak nem volt még családja. Nekem sem közömbös de nem látom értelmét nagyon. Létezhet ilyen, múködik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szexre biztos. Hány évesek vagytok?
2022. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én negyvenes, a pasi harmincas.
2022. jan. 28. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlenül sok, azt hittem egy kisfiú, 20 körül. Működhet.
2022. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek nem volt 1 évnél hosszabb kapcsolata előttem, 6éve élünk együtt.2 gyermeket hoztam a kapcsolatba, mára házasok vagyunk és van egy közös gyerkőc, nálunk működik. Igaz ő 6 évvel idősebb, 38 volt akkor.
2022. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ö még családot akarhat, gyereket. Tőlem csak szerelmet, szexet, ebédet kaphat.
2022. jan. 28. 16:33
 6/11 A kérdező kommentje:

Én fiatalabbnak látszom, de nem törekszem nagyon erre. A lelkét kellene ápolnom, ami menne is.

A gyerekem is már huszas.

2022. jan. 28. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Én rühellem a gyerekeket úgyhogy ne vedd készpénznek, hogy ő akar. Tisztázzátok előre aztán hajrá. Szerintem ez akár egy nagyon ideális felállás (no pun intended) is lehet.
2022. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os A lelkének ápolásra inkább ne, mi a baja? Abból csak a probléma szokott lenni.
2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lélek ápolása talán barátság is közben, nem biztos, hogy baj. Hacsak nem leszív energetikailag.
2022. jan. 28. 16:47
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani, de én nem tartanám ördögtől valónak a dolgot. Inkább abban látok negatívumot, hogy te itt kérsz véleményt. Ha el tudja csavarni a fejedet, pofázhatunk mi akármit, úgyis összejössz vele, ha meg nem képes rá, pofázhatunk mi akármit, akkor se lesztek egy pár.
2022. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!