Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek nem számít a pénz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem számít a pénz? Ebbe az úriemberbe bele lehetne szeretni akkor is, ha nem lenne pénze?

Figyelt kérdés

[link]

Nyilván a jobb oldali tokás, bárgyú képű, férfi szemmel is ronda úriemberről van szó, Lölőről. Ha egy vagyontalan falusi alkalmazott gázszerelő lenne, ami egyébként lenne ha nem lenne korrupció, akkor is bele tudna szeretni egy Vákonyi Andrea féle nő?

A kérdés elsősorban nőkhöz szól, de férfiak is válaszolhatnak nyugodtan. Tényleg nem számít a pénz a nőknek?



2022. jan. 30. 05:46
A kérdező szavazást indított:
Akkor is ugyanúgy bele lehetne zúgni, ha egy falusi melós senki lenne.
Nem, akkor egyáltalán nem tudná felkelteni egy fél pillanatra sem egy olyan nő figyelmét mint V. Andrea.
28 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezt tök bírom, mikor kiemelnek X meg Y példát a nők közül, és elvárják, hogy ezek viselkedését az egész női nem magyarázza meg.

Értsétek már meg, a nők nem egy homogén massza. Van, akinek számít a pénz, van, akinek nem. De, hog, ezt felnőtt ember ésszel nem bírja fepfogni, az nagyon félelmetes.

2022. jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Láttam már náluk rondább, abszolút senkiket is nőkkel, szóval igen, valószínűleg csórón is lenne nőjük.


Apám sem egy matyóhímzés. Alacsony, kopaszodó, a fogai felét kitörte motorbalesetben huszonévesen, a pajzsmirigy problémái miatt vékony volt örök életében és a személyisége sem egy főnyeremény. Mégis lett neki felesége, aki gyakorlatilag 10 éven keresztül el is tartotta. 🤷‍♀️


Nagybátyám egy dagadt, igénytelen állat, sosem szerettem hozzá járni, mert undorító retekben él. 20 évig volt felesége, aztán elvált tőle, mert egy agresszív alkoholista lett. Pedig nagynéném egy finom kis nő, mindenki irigyelte miatta nagybátyám. Még apám is. Rendőrasszisztens volt egész életében, nem nagy karrier, nem sok pénzzel.

2022. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Én abszolut bevallom, hogy nekem igenis számit a férfi egzisztenciája, (szerintem a nők többségenek is) csak azt felejtitek el, h bőven nem lölő szintet várunk el! Legyen lakasod, autód, meg egy normalisabb fizetésed. (Netto 500 </ = X ) tényleg semmi extra! De sokotok még ennyire sem képes!
2022. jan. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Lölö első felesége egy kis művészlélek, és egész csinos nő még mindig.

Valamit azért csak tudhat a Lölö, ha már 30+ éve is sikerült egy ilyen nővel összejönnie!


Másrészt meg valahogy az az érzésem, hogy azért a Lölö bácsinak is van beleszólása, hogy Andikával jött össze. Ő se a felcsúti özvegy Marikának udvarolt, aki 50 éves és 70 kiló, korához képest jól tartja magát, mások által csinosnak mondott bolti eladó.


Ja, és csóró gázszerelő nincs. Hónapokat kell várni egy kazáncserére, egymisi felett csengetsz érte, hogy kicseréli a két készüléket, aztán nyom egy bélyegzőt, hogy szakszerűen lett beüzemelve.

2022. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

#4

Topkommemt! 😁

2022. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"csóró gázszerelő nincs"

Azt te csak hiszed, barátom. Ne a jól menő vállalkozó gázszerelőkből indulj ki. Ha alkalmazott, akkor ugyanúgy proli béreket ad neki a főnök, a többit zsebre teszi. Márpedig Lölőből nem sugárzik az ész, azt sem tudja most mi történik körülötte, Orbán csak elé teszi a papírokat amiket alá kell írnia. Ha nem lenne Orbán, még gázszerelőnek sem lenne alkalmas, vagy annak is a legalja lenne.

2022. jan. 30. 07:30
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt már máshol is kifejtették, hogy egy háromdiplomás médiaszereplő gazdag nő nem nyer annyit Lölővel, mint Lölő nyer vele. Lölő legalább "celeb" státuszt és hírmegjelenést nyert vele, de Andi mit? 2 helyett 6 lehet a nyaralás vagy 2 helyett 4 kocsi lehet? Nem hiszem, hogy ez sokat dobott a latba.
2022. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

3

Nőként kérdezem, te képes vagy rá?


Mert nekem nőként a valagam alá tették a lakást és piacképes szakma érdekelt, úgyhogy mindent kipipálhatok, de messze nem én vagyok a többség. Körülöttem csak a kollégáim keresnek 500 körül/fölött és az én korosztályomban senkinek nincs rajtam kívül tehermentes lakása. Akinek van, annak is szülői segítséggel, csakúgy, ahogy én jutottam hozzá.



Én értem, hogy ezt várod, de talán jobban megbecsülnéd, ha rájönnél, mennyit kell ezért dolgozni és hogy mennyire nem általános ma Magyarországon 500 ezret keresni anélkül, hogy ne az IT-ban/építőiparban/közgazdasági/műszaki területen dolgoznál, ami a szakmák töredékét fedi le. Meg mennyire nem általános 30 millió forinttal rendelkezni 30 éves korod körül.


Felőlem azt vársz el, amit akarsz, heteroszexuálisként annyira nem érdekel, de ez a könnyelműsködés ekkora összegekkel bicskanyitogató.

2022. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
8: Valójában egy férfi lehet aki trollkodik az összes ilyen kérdés alatt ezekkel.
2022. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Tudod kérdező, egy ember nem csak a külseje, hanem az egész. És ebbe beletartozik az is, hogy mennyit tanult, mennyit tesz az életéért, hol tart az életben.
2022. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!