Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít manapság az egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít manapság az egyéjszakás kapcsolat, vagy csak simán önértékelési zavarom van? (hosszú sztori lent)

Figyelt kérdés

Mindig nehezen ismerkedtem.

22 éves srác vagyok. 19 évesen lett először kapcsolatom. Már 15 évesen próbálkoztam és érdekelt hogy legyen kapcsolatom de csak 4 évvel később jött össze.

Nekem mindig csak "komoly" párkapcsolataim voltak.

Sosem volt barátság extrákkal, többéjszakás, illetve egyéjszakás kalandom.

Akárhányszor ismerkedek lányokkal, mindig feljön ez a téma, és mindig felhozzák hogy nekik volt. Legtöbbször a szüzességük elvesztése is kalandból vagy barátság extrákkal történt nekik.

Nekem az a problémám hogy gyakran érzem magam vesztesnek. Mindig is próbálkoztam azzal, hogy lánybarátokkal legyen extra, vagy hogy buliba felcsípjek egy lányt, de soha nem jött össze. Komoly kapcsolatom már volt 7.

Úgy érzem, szeretném hogy legyen valami laza.Érzek vágyat arra, hogy egy lány azt érezze, hogy szeretne velem szexelni mert jól nézek ki és ennyit. Mindig is fájt a szívem amikor fiúk lányok mesélnek arról hogyan szexeltek valakivel aki jól nézett ki.

Én mindig szimpatikus voltam egy lánynak, majd több randi után tudtam összejönni velük, és így intim kapcsolatba kerülni.

Úgy érzem, mintha nem számítana önmagában a külsőm. Úgy érzem, hogy sosem éreztették velem azt, hogy én vonzó vagyok, és nem érzem magam teljesen férfinak. Persze az exeim jóképűnek találtak, de nem vonzóbb és jobb egy olyan csávó, akivel érzelemmentes szex van, mint aki több randit szervez, meg kell hódítani és még a belső értéküknek is meg kell felelni a lánynak?

Csak olyan lányokkal találkozok és van lehetőségem normális kapcsolatra akiknek volt már sok ilyen, és nem tudom hogy én bennem van a hiba hogy irigy vagyok rájuk, vagy tényleg nem számít, és nem ez határozza meg hogy vonzó és jóképű vagyok.

Megjegyezném, hogy nem tartom k*rvának és r*bancnak azokat a lányokat, akiknek volt "kaland".

Megkérném a válaszadókat, hogy nemet, kort írjatok és hogy nektek milyen kapcsolatotok volt.

Válaszotokat nagyon szépen köszönöm.

Boldog új évet, sok sikert az évre minden olvasónak! :)



2022. jan. 5. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem hülyeség. Nekem világéletemben csak komoly kapcsolataim voltak, csak úgy lefeküdni az életemben nem akart velem nő, aminek nyilván az az oka, hogy szexuálisan nem vagyok elég vonzó a nők számára. Nem önértékelési zavar, hanem teljesen természetes, ha ez bántja az embert. 42f
2022. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem azert mennek bele a lanyok sem egyejszakasba, mert annyira iszonyuan vonzo a masik, hogy nem tudjak magukat turtoztetni, nyugi. Altalaban az szexel csak, aki csak szexelni akar. Aki meg komolyat keres, az randizni es ismerkedni akar. Ennyi. Ha randira hivsz lanyokat, akkor azt ismerkedesnek fogjak venni. Valoszinuleg ossze tudnal szedni egyejszakast is, ha elmesz egy szorakozohelyre, es ugy viselkedsz, mint aki csak szexelni akar egyet.
2022. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"22 éves srác vagyok". "Komoly kapcsolatom már volt 7."

🤣🤣🤣 Aha...jó komolyak lehettek tényleg.

2022. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

3 év alatt volt 7 "komoly" kapcsolatod. Ezt értékeld át! Ami nem tartott egy évig legalább, azt nem mondanám annak.

Nekem 2 hosszú kapcsolatom volt, 45 éves vagyok, az első 12 évig tartott, a másik 19 éve tart.

2022. jan. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez az "egy éjszakás a menő" csak a média terméke szerintem.


Nekem sose volt, nem is kerestem, de 2-re lett volna lehetőségem. Az egyiknél egy egyetemi buli után kísértem haza a lányt éjszaka, aki elsírta magát, amikor kiderült, hogy tényleg csak kísértem. A másik egy konferencia volt, ahol a csaj elég dekoratív és rámenős volt, de akkor volt kapcsolatom (anélkül belementem volna).


Amúgy azért nem kerestem soha, mert úgy vagyok vele, hogy ha valaki nagyon bejön, akkor azzal miért ne lehetne tartósabban megpróbálni a dolgot. Ha pedig annyira nem jön be, akkor egy kósza d.gás miatt nem leszek "több", max. a kocsmában lehet menőzni, hogy még egy strigula, de az élet ettől nem halad előrébb.


33F

2022. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

5# Minden szavaddal egyetértek, ugyanígy vagyok vele


25F

2022. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy sikerült 7et írnom, 5 volt.

Ebből 1 tartott 2 hétig, 2 tartott 1-másfél hónapig, 1 volt 6, illetve 1 volt 9 hónapos kapcsolatom.

Azért tettem idézőjelbe a komolyt mert nyilván nem esküvőtervezők voltak, hanem tartós szándékú. Ezek nem igazán számítanak kalandnak sajnos.

2022. jan. 5. 11:12
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
#7 akkor van egy szomorú hírem: neked még egyetlenegy komoly kapcsolatod sem volt. Az első hármat szerintem kapásból nyugodtan felfoghatod szexkapcsolatnak.
2022. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
2 hetes kapcsolat? Az egy hosszabb szexkaland
2022. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
8-as és 9-es, ti nem értitek a kérdezőt. Egy kapcsolat komoly volta nem azon múlik, hogy mennyi ideig tart, hanem a felek szándékain. Ha kifejezetten komoly kapcsolat és együttjárás céljából jön össze két ember, az akkor is komoly kapcsolat, ha amúgy egy hónapon belül tönkremegy. Amíg tartott, addig viszont komoly szándékkal tekintettek egymásra a felek, és komolyan terveztek egymással. Ha viszont kifejezetten dugás vagy csak szórakozás céljára jönnek össze, az akkor is komolytalan dolog, ha akár hónapokig eltart.
2022. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!