Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nőnél milyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nőnél milyen kaliberű pasiként lenne esélyem? (M1 Híradós domina)

Figyelt kérdés

[link]


Biztos ti is láttátok már őt. Fogalmam sincs mi a neve (talán majd leírjátok ha tudjátok).

A valaha volt legerotikusabb nőnek tartom. A hangja, az arca, a teste, a kisugárzása.

Vajon mi kell ahhoz hogy ilyen barátnőm/feleségem legyen? Nektek tetszik vagy van köztetek, akinek hasonló kaliberű a felesége?



2022. febr. 2. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

JOÓ ZSANETT


És kevés vagy hozzá, mint szarban a tápérték. Ehhez minimum felső-középvezető szint, lakás, 10M+ kocsi, és havi 1M. Hajrá!

2022. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Most amúgy kit kérdeztél?

Putyinhoz vagy orbánhoz mennyi esélyed van?

2022. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%

1: 🐂💩-🚨! De hogy a jelzőm kiakadt... 😆😆😆😆

Kérdező: Volt társadalomismeret tanárnőnk anno a TV2-nél is dolgozott, full nem volt elszállva magától, normális volt és értelmes. Sajnos Zsanettel nem egy közegben mozogtok (most nem vagyoni alapon, nem vagyoni téren), így baromi kevés esélyt látok rátok. Ha azonban mint ember nézem, feltéve hogy egy közegben mozogtok, 50-50%. Látatlanban nem mernék sem tutibiztost, se tutibuktát mondani.

2022. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

azért 50-50%-nél tudok egy pontosabb becslést is mondani:



0%

2022. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát szeeintem kicsit csunyácska xd
2022. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tök átlagosan néz ki. Kisminkelve ugyanez a kaliber vagyok, meg szerintem a nők nagyon jelentős része.
2022. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez a kérdés nem volt több, mint a videó indokolatlan linkelésére tett álca. Elég gyenge trükk.
2022. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

6.-ra.


Igen, elhiszem.


Említettem már, hogy anyám még szűz?

2022. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
#8: Kösz az infót, bár nem igazán érdekel, hogy te mit hiszel. :D
2022. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Kisminkelve én is ugyanez a kaliber vagyok, de lehet jobb.

48/F

2022. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!