Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nőnél milyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nőnél milyen kaliberű pasiként lenne esélyem? (M1 Híradós domina)

Figyelt kérdés

[link]


Biztos ti is láttátok már őt. Fogalmam sincs mi a neve (talán majd leírjátok ha tudjátok).

A valaha volt legerotikusabb nőnek tartom. A hangja, az arca, a teste, a kisugárzása.

Vajon mi kell ahhoz hogy ilyen barátnőm/feleségem legyen? Nektek tetszik vagy van köztetek, akinek hasonló kaliberű a felesége?



2022. febr. 2. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

8.


Figy, ez a gyakori. Itt minden lehetséges. Főleg, ami nem. :D

2022. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

10-es!

Ez jó volt.

2022. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Kisminkelve ugyanez a kaliber vagyok"


látjátok, béták, hogy mit tettetek? XD


páran elhiszik XD

2022. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, a kérdező nicholas Victorba szerelmes, de ezek szerint még nőknek is van esélye nála. Megnyugodtam!
2022. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

És a leghasznosabb komment a...

#10-esé :D

2022. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
És ez mitől domina???? Egy full átlagos nő. Nyilván tonna smink van rajta a felvétel miatt.
2022. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Huh, ez egy kibаszott jó nő, pont az esetem.
2022. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy az arcát adja ahhoz, ami ott történik, semmilyen szinten nem tud vonzani.
2022. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Egy kormánypárti propagandaelőadó

Egy ilyenhez nyilván egy rakat pénz kell. Mivel a munkája eleve a bránerszopás jópénzért (ezt a melót annak tartom) ezért nyilván csak a tehetős pasasok kellenek neki, gondolom a kormánypárti gárda soraiból.

Lépj be a fideszbe, aztán kérd meg őket hogy szerváljanak neked egy ilyet! Majd ők megmondjak neked hogy kit kell lecummantanod érte (vagy egy hasonlóért)

2022. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Lévai Anikót vagy Putyinnét kéne megkérdezni. Bár Putyin mondjuk évekkel ezelőtt elvált, szóval lehet, hogy nála nagyobb esélyed van. :)) Feketeöves judosként fog dominálni téged.
2022. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!