Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol fogom megtalálni a társam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol fogom megtalálni a társam? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Önálló, érett, humoros, csinos, belevaló nőnek tartom magam. Megfelelő egzisztenciával és célokkal. Tudom mit várok és mit tehetek hozzá egy párkapcsolathoz, mégsem találom azt, aki viszonozni tudná.

2022. febr. 3. 08:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Mit vársz és mit tudsz hozzáadni a kapcsolathoz, életem?
2022. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Itt, a munkahelyeden, az iskolában, a lakókörnyezetedben, sportolás közben, utazás során, stb. helyeken.
2022. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy belevaló csaj vagy? Küldj már magadról képet, meg egyszer beülhetnénk valahová dumálgatni, mert mondani bárki bármit tud.
2022. febr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
88%

"Tudom mit várok és mit tehetek hozzá egy párkapcsolathoz,"

Ne a gombhoz keresd a kabátot! Találd meg a párodat, akit szeretsz és aki szeret, aztán úgyis eldől majd, hogy mit várhatsz és mit adhatsz.

2022. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Van faszija
2022. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15# Ja, el is tűnt ahogy azt "illik". Gondolom csak unatkozott és kipróbálta, kapós-e még.
2022. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!