Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy/ mennyit kell udvarolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/ mennyit kell udvarolni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Udvaroltam egy lánynak kb. 1-1,5 hónapig.

Mivel majdnem minden nap találkoztunk (nem megbeszélt találkozó volt, csak így jött ki a napi teendőink miatt) naponta 1-2, néha 3-4 bókot mondtam neki.

Nem akartam naponta 10x megdícsérni ugyan azért a dologért.

Na mindegy...


A lényeg, hogy nem jöttünk össze.

Én meg nem tudom miért?!


Van aki azt mondta, hogy:


- nem bókoltam eleget (szerintem meg zaklatás lett volna, ha naponta egy csomószor csak megdícsérem valamiért)


- nem udvaroltam elég sokáig (nem tudom, de ha nem mélyül el egy ismerkedés 1 hónap alatt (sem!) akkor szerintem nem sok esély van már rá)


- nem is akartam vele járni, mert akkor összejöttem volna vele (Vicc, hogy azóta sem mondta el, hogy szerinte mit kellett volna tennem. :) )



Van persze olyan is (és Ő ismer a legrégebb óta), aki azt mondja, hogy mindent jól tettem, csak nem akart velem járni a lány.

És, hogy mindegy mit tettem volna máshogy, úgysem jártunk volna.



- Mit, hogy kell tenni egy udvarlásnál?

- Hányszor menjek oda egy nap?

- Mennyi bókot mondjak? (Jó, ha 20 új dolog van rajta, akkor 20-at, de ha még egy új csatt sincs a hajában, akkor is dícsérjem meg 10x a haját vagy a ruháját...?)

- Venni kellett volna neki mindig valami apróságot?

- Mennyi ideig kellett volna udvarolnom?


Fiúk és lányok is írhatnak, csak kérlek írjátok oda, hogy ki írta a választ.


Köszönöm!



2022. febr. 5. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk minimum el kellett volna hívnod valahova. Szerinted mit kezdjen azzal, hogy minden nap szép a haja, meg a ruhája?
2022. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem jöttél be neki. Ha 100x mész oda, akkor sem lett volna semmi.

Nem rajtad múlott, ő nem akarta.

2022. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
miért érzem úgy, hogy te voltál a fura srác, aki valamiért mindig odamegy, akárhogy próbálja átszervezni a napját?
2022. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne vedd magadra, de az, hogy napi szinten megdicséred, semmi. Nagyon hamar nagyon unalmassá válik, ha valaki csak bókolgatni fog. Felszínes, lényegtelen. Most mit kezdjen azzal, hogy megdicséred valamijét? Semmit. Volt ilyen kollégám, akárhányszor meglátott, köszönt és bókolt valamivel. Az ötödik után már nem érdekelt, sőt, kerültem. Ha csak odajött volna beszélgetni, lehet kiderül, hogy egy kifejezetten szimpatikus alak, de nem. Hagyd abba a bókolást.


Beszélgess vele, ismerd meg jobban. Hívd el valahova, akár csak barátilag (hogy lásd, van-e esélyed), akár randiként. Nem kell dicsérgetni, nem kell venni semmit, csak viselkedj normálisan és lazán, ne ilyen erőltetett és felszínes módon.

26/N

2022. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nincs erre recept, mert a nők mind mások.


De ez, hogy megdicsérsz mindent, ami más rajta - én lehet azt gondolnám, hogy fogyatékos vagy.

2022. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Huhh. Egy kis félre értés történt.

Nem csak bókoltam neki. Nyilván beszélgettem is vele.

De közben mindig mondtam 1-1 bókot is. És szemmel láthatólat tetszett/ jól esett neki.


Randizni meg nem tudtunk, mert:

1. Nem is úgy jött ki a napunk, hogy pont egyszerre legyen szabad időnk.

2. Neki volt egy 2-3 hónapos időszaka, amikor a kistesóját hozta-vitte, illetve hétvégén neki kellett gondoskodnia a szüleiről, háztartásról...


Nehogy azt higyjétek, hogy csak megdícsértem és semmi beszélgetés meg randira hívás.

2022. febr. 5. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os Még mindig nem világos! Megmondtad, hogy mit akarsz tőle, elutasított? Ha nem érdekled, akkor hiába bókolsz akár non-stop is.
2022. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez úgy működik ha tetszik nekem valaki:


- beszélünk párszor, ha részemről megvan a szimpátia akkor elkerem a telefonszámát vagy FB


- pár nap múlva felhívom hogy xy nap múlva délután menjünk el kajálni.


- Ha igent mond akkor elmegyünk, ha nem akkor tovább lépek


- ha igent mondott és randizunk akkor beszélgetunk. Bókolni randin nem szoktam, tisztában kell lennie egy nőnek azzal hogy ha valaki randizni hívja akkor szimpatikus.


Szerintem a bók egy társadalmilag elfogadott seggnyalás. Nyilván néha még dicserem hogy csinos vagy, vagy mittudomen de nem viszem túlzásba a dolgot.


33/F

2022. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor lehet egyszerűen nem jössz be neki. Ekkor pedig mondhatsz bármit bármennyiszer, nem fog megváltozni a helyzet.


Mindenkinek van olyan időszaka, amikor egyszerűen nem ér rá, van ilyen, de hogy azóta nem jött össze a randi, akkor egyértelmű.

26/N

2022. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Drága, te nem egy sim vagy, hogy délelőtt adsz neki 10 pacit, délutánra meg már házasodtok :D
2022. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!