Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsmába a pultos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsmába a pultos lánynak hogy tudnék udvarolni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány.
2020. máj. 28. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hívd meg valamire, kezdj el vele beszélgetni pl kikersz valamit es megkerdezed miota dolgozol itt stb aztan ugyis latod mennyire vevo a beszelgetesre
2020. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos,hogy szingli.
2020. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Veszteni valódi nincs.

Igaz, elég nagy a "konkurencia" ilyen helyen dolgozókkal, ugyanis naponta legalább száz pasi csapja neki a szelet...szóval, elég jól kell kinézned, és a dumádnak is jó kell lenni. De ahogy írtam, nincs mit vesztened. Ki tudja, lehet Te leszel az akiben meglát valamit.

Kérdezd meg mikor végez, és hogy nem e találkoznátok munka után. Esetleg hazakísérhetnéd. Vagy a munkával kapcsolatban el lehet vele kezdeni beszélgetni. Bár ezeket már lehet, hogy unja. Ha esetleg van rajta valamilyen tetkó, arra is rákérdezhetsz.

Légy bátor, és ügyes!

Sok sikert!

2020. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Dolgoztam pultosként, és kérlek ne.

Elképzelni nem tudod, hogy mennyire idegesítő, hogy minden harmadik vendég bepróbálkozik az embernél.

Persze, találkoztam szimpatikus férfiakkal, de a többség egyszerűen rámenős volt, és ha rájuk mosolyogtam (ami inkább elvárt dolog egy ilyen helyen) már kérték el a számomat.

A halálom az volt, amikor kérdezték, hogy mikor végzek és, hogy hazakísérhetnek-e. Azt se tudom kik ezek az emberek, de már menjek el velük? Volt olyan, aki valóban megvárt, mert szimpatikus voltam neki. Már napközben is mondtam neki, hogy felesleges megvárnia, de nem értette. Csak azért bent maradtam még egy órát "takarítani", hogy megérkezzen az egyik barátnőm és hazavigyen, mert az ilyen emberek miatt már nem mernék egyedül menni.

Hamar ott is hagytam a munkát, ennek több oka volt, elsősorban egy jobb lehetőség, de ezek az "élmények" abszolút nem hiányoznak.

2020. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

Voltam pultos, mindenki ezt csinálja.

2020. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus. Én nem is gondoltam, hogy a pultos csajok ekkora retek r!bancok.

Remélem máshol is órákat kell "takarítanod"!

2022. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!