Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Álmodozó típusú férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodozó típusú férfinak hogyan lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Aki nem is a valóságban él.Létezik forditva is ilyen nő?
2022. febr. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
álmodjon egyet magának
2022. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Vannak álmodozó nők is. A kérdés az, hogy hogyan találnak egymásra.
2022. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is az vagyok. Sajnos az álomférfim nem velem álmodik.😥
2022. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is úgy vagyok, mint a hármas, ez sajnos általában így van, olyankor meg másra nem tudok nézni, bárki bárhogy próbálkozik, és ez évekig is tarthat, az ilyen plátói szerelmek. Rosszul van bekötve az agyam, ez van.
2022. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon álmodozó vagyok én is, ritkán élek a jelenbe, de nem örülnék neki, ha barátom is ilyen lenne. Ő legalább néha visszaránt a valóságba.
2022. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4!Jesszus!Mintha magamat olvasnám! Kivétel nélkül mindenki bolondnak néz.Jelenleg egy 10 évesben vagyok.

#3

2022. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Úristen én is ugyanez. Évekig vagyok álomvilágban olyan férfiakról is akár akiket nem is ismerek...
2022. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!