Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon egy 18 éves fiú is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy 18 éves fiú is álmodozik arról, hogy milyen lesz a barátnőjével az első együttlét?

Figyelt kérdés
Nem voltunk még együtt,de én nagyon sokat álmodozok esténként arról,milyen is lesz Vele:) 8 hónapja vagyunk együtt (18,18) és kíváncsi vagyok,a fiúk is szoktak álmodozni,vagy esetleg,ha maszturbál? Érdekelne:)
2009. febr. 5. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
szüzek vagyunk mindketten!
2009. febr. 5. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze!De leginkább maszturbálásnál.
2009. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy gondolkodik rajta, ugy a természetes, ha tényleg szeret. Főleg ha szűz akkor még többet is gondolkodik rajta. Amugy ez nem korhoz kötött, én mar jo ideje nem vagyok szűz de mostani barátnőm elött is agyaltam rajta, hogy vajon milyen lesz majd vele az első :) !


22/f

2009. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!