Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten már NINCSEN női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten már NINCSEN női társkereső? Hihetetlen. Hogy jutottunk el idáig?

Figyelt kérdés

Elvileg már ilyen 10-11x annyi férfi társkereső van regisztrálva. Az a kevés nő aki van, azok is vagy kamu profilok, amiket részben a rendszer generált, hogy legyen miért pénzt elkérni a férfiaktól, vagy olyan nők aki saját maguknál 5-6-7 ponttal jobb pasit keresnek, tehát irreális az egész. Ezek sem igazi társkeresők, mert ne mondja senki, hogy egy 10/3-as dagi csajnak 10/9-es pasi dukál.

Szóval ezek szerint ki lehet mondani, hogy elfogyott, nincsen már a fővárosban sem női társkereső, csak férfiak vannak? Na jó, kivéve 70 év fölött talán, de azzal sokra megyünk.



2022. febr. 8. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Voltam társkeresőn fent, sok nő írt rám. Egyik sem volt kamu. Nem értem a problémáidat.
2022. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
1# melyik társkereső? :D
2022. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Igazából manapság az a baj a társkereso oldalakkal, hogy nem ellenoriznek, inkabb a penz fontosabb, oszt leszarjak h mi van
2022. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha Budapesten nem találsz ott van még vidék is.
2022. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
A 10-11x annyi férfi 90%-a meg foglalt, nős pasi, akik szexpartnert, szeretőt keres. Ebben mi legyen vonzó egy normális kapcsolatot kereső nőnek?
2022. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Voltam fent én is. A pasik 80% csak szexet akart, kb a második mondatnál kaptam a képet a legnemesebb szervükről. A másik véglez, mikor egy szia miatt a házasságot tervezi. És már azon agyal mikor költözik oda hozzám. Nagyon sok férfi fent súlyosan depressziós, és lelki szemetest keresnek. Most az ismerkedésnél azért ne zúdítsa Rám a teljes lelki kiborulásait. Volt olyan aki kb 2 oldalas regényben mesélte el, milyen rossz az élete, és mindenki más hibás csak ő nem. Nem voltam vele bunkó, meghallgattam, sőt a mai napig vele tartom a kapcsolatot, de kizárólag csak mint barát, és "mentor".

Ha én már összeszedtem magam egy régi kapcsolat, rossz minták miatt, elvárom hogy az adott férfi is ezt tegye. Legyen rendben belül, és akkor sokkal könnyebb az ismerkedés.

Nem könnyű egy nőnek sem a társkeresőn. Ha összegyüjtötzem volna mindent, egy reényt írhattam volna a férfiak társkeresős szokásairól.

2022. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a nok tobbsege nincs fent.annyira sok az uralkodo, feltekenykedo, birtoklo,dirigalo, kihasznalo pasi egy kapcsolatban, hogy sok nő mikor kiszabadul, esze agaban sincs ujra pasizni. Orul h vegre nyugta van. En is igy vagyok vele. Szabad vagyok, nem kell kiszolgalni senkit, akkor mosogatok amikor akarok, van időm hobbikra mert nem kell randikra jarni stb.
2022. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én vidékről tudok nyilatkozni. Nőként nem tapasztaltam hogy olyan sok választékom lenne.

Nagyon sok olyan pasi van fent aki értékelhetetlen képet rak fel. Pl baráti társaság és talaljam ki melyik ő. Vagy kirandulos 10 méterről fotózott kép. Vagy homályos kaputelefonos. És a kedvencem: a bukosisakban ülök a motoron típus.

Na hát az ilyeneket rögtön balra húztam, kell a francnak a zsagba macska.

Aztan akik jobbra kerültek bizony nem mindnek jöttem be én is.

Akikkel párba álltunk nem mindegyikkel lett beszélgetés.

Egyrészt azért mert vagy nem írtak rám (igen én még ilyen régimódi vagyok hogy szeretem ha a pasi kezdeményez) vagy épp ellenkezőleg, egyszerre túl sokan irtak rám és két három beszelgetesnel többet nem lehet fenntartani. Vagy legalábbis nem ertekelhetoen mert passzivnak tartanak és eltunnek mert megunjak.

Szóval mindig csak max kettő hárommal beszélgettem. És folytathatnam a randikkal amik megint nagyon vegyesek voltak... De akkor regényt írnék.

Na szóval azt akartam ebből kihozni hogy nem igaz hogy a nőknek olyan hú de könnyű és egyszerű.

Csak nyilván te férfi vagy, a probléma férfi oldalát látod és neked az a fontos és azt látod nagyobb problémának. Felesleges arról vitatkozni kinek rosszabb, mindenkinek a saját problémaja a rosszabb.

2022. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Te most heteró férfi vagy? Első olvasásra azt hittem, hogy leszbikus, csak rossz kategóriát állítottál be magadnak.


De mi ezzel a baj?

2022. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

7. Ha nektek az uralkodó törtető pasi az ideál. És csak erre mentek akkor utána mit csodálkoztok hogy titeket is leúral?

De most komolyan a saját önálló rossz döntésedért kéne sajnálni téged?

Nem csodálom hogy egy ilyen mártírt mint te nem viselt el egy férfi se.

2022. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!