Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon mi az ismerkedés menete, illetve milyen etikus szabályok mentén?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon mi az ismerkedés menete, illetve milyen etikus szabályok mentén érdemes használni?

Kezdőként, kissé önbizalomhiányosan lenne pár kérdésem.


Mi az ismerkedés menete, mennyi idő általában még személyes találkozásra esik a sor?

Szóval írhatok üzenetet vagy fogadhatok üzenetet. De hány személlyel etikus még kapcsolatot tartani (Pl. Írok Y-ra aki nem reagál vissza, X-re ezért ráírok, ő visszaír, közben egy Z meg megint rámír, akinek válaszolok azért, de Y 3 nap múlva válaszól. Ez egyből 3 beszélgetés kapcsolat)?

Vagy alapszabály, hogy egyszerre csak egynek írhatok?

Eleinte milyen időközönként szoktak találkozni személyesenn is?

Illetve hogyan zajlik egy ismerkedés, kapcsolat lezárása, ha az egyik félnek nem jön be a partner.

Mikor már randira kerül a sor, addig inaktivizáljátok a párkereső profilotokat a weboldalon?


Na ez most elég sok kérdés lett egyszerre.

Ha valaki csak egyre válaszol azt is megköszönöm.


30F


2022. febr. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabályozás.

Ha egyszerre nyolc szimpatikus nővel beszélgetsz, a te dolgod, nincs garancia, hogy kapcsolat lesz bármelyikből, vagy hogy találkoztok is akár.

Ha viszont hivatalos a kapcsolat valamelyikkel, illik egy örülök, hogy megismertelek, de megtaláltam az igazit és sok sikert neked is üzivel a többiektől elbúcsúzni, illetve még az elején tisztázni, hogy szimpi a másik, szeretnéd megismerni jobban, de másokkal is levelezel, így nem érheti csalódás.

A személyes találkozás a két félen múlik, hogy mikor és hogyan szeretnék megejteni.

Ha korrekt az illető, akkor megmondja, hogy ne haragudj, megpróbáltuk, ne erőltessük, sok sikert. De ezt illik higgadtan tudomásul is venni (engem már küldtek el olyan hangnemben a búsba, hogy csak pislogtam, mert a másik már az első személyes találkozáskor úgy gondolta, hogy ásó-kapa).

Nem kell inaktivizálni egyetlen randi miatt.

Ne görcsölj annyira, és sok sikert! :)

2022. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Semmi értelme társkeresőzni. Ráírhatsz nyugodtan 100 nőre is, nem fogsz értelmes emberbe botlani. Sajnos ez tapasztalat.
2022. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valtozo, hogy mennyi ido utan kerul sor a talalkara. Ha valakivel nagyon jol szot ertunk, 4-5 nap utan felhozom a szemelyes talalkozo temat. Ha annyira nem, de megis kivancsi vagyok ra szemelyesen, akkor kell masfel - 2 het. Ha szimpatikus vagyok nagyon, belemennek az "azonnali" talalkaba, ha nem, akkor kell kis ido. En a szemelyes talalkozo hive vagyok. Ha valaki 3-4 het folyamatos beszelgetes utan sem akar talalkozni, offolom. Persze ez nem okolszabaly, a sajat tapasztalatom irom csak. Majd alakul, ne gorcsolj ra erre.


Annyi vasat tartasz a tuzben, amennyit birsz. Addig, meg nem alakul semmi komoly senkivel sem, nem tettel semmi rosszat. Ismet egy szemelyes tapasztalat. En 4-5 lannyal irogatok egyszerre max, tobbre nem tudok odafigyelni es gaz belegabalyodni abba, hogy kivel hol tartotok az ismerkedesbe vagy mit kerdeztel kitol,stb. Ebben az esetben a tovabbi matcheles vagy parba allaskor vagy hivjuk ahogy jol esik... nem irok ra senkire, csak ha az adott 4-5 lanybol egy kiesik.

Ha ugy erzem valakivel komolyabbra kezd fordulni termeszetesen offolom a tobbi lanyt. Megkoszonom hogy megismerhettem es ennyi, elkoszonok.

Inaktivra akkor teszem magam, ha kezd komolyra fordulni valami. Ez esetben jelzem a tobbi lanynak, hogy mi a helyzet. Akikkel parba alltam, de nem beszeltunk nem foglalkozom.


Sok sikert!


29F

2022. febr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Etikus szabályokat ne keress, mert a többség azt sem tudja, a szó mit jelent.Minél nagyobbat kell kamuzni,főleg korban, és súlyban...a többi pedig linkség, elbeszélés egymás mellett.

Találkozó felvetése már sértés számba megy, telefonszámot sem akarnak cserélni.

Aki pedig azt írja,hogy komoly kapcsolat, társ,párkapcsolat, attól menekulj.A legtöbbje ágyról ágyra járó, igényben és elvárásban óriási, de amit ő adna,vagy adhat, az nagyon kevés.

És nagyon sokan unalomból a párjuk mellől társkeresőznek, lehet a pasi ott horkol mellette, ő meg írogat. Vagy a pasija is keresőzik éppen és utána megbeszélik, ki milyen balekot talált, aztán jót röhögnek és végigdugják az éjszakát.

Te meg várhatod az etikus hölgyek reakcióit...

2022. febr. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresés egy vadnyugat.


Attól hogy beszélsz valakivel, még nem biztos hogy randi lesz belőle, és attól hogy találkoztatok egyszer, nem biztos hogy kapcsolat is lesz belőle.


Kitartást, mindenesetre.

2022. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :D Én ahogy észrevettem, főleg, amikor lezárások voltak, hogy a legtöbb férfi felszabadul Tinderre, mert ugye máshol nem tudtak ismerkedni, és olyan alapvető dolgokat sem tudtak, hogy pl. nem az első üzenetben kérdezzük meg a nő vezetéknevét. Olyan érzésem volt sokuknál, hogy életükben nem beszélgettek még idegennel interneten.


Nos, fogsz itt kapni sok választ arról, hogy férfiként szívás a társkereső. Én ezzel nem értek egyet, mivel ha nekem hetero nőként bevált, akkor ez azt jelenti, hogy egy hetero férfinek is bevált. Én a match alapú társkeresőket használtam, fiatal vagyok, nekem jobban kézre esik egy applikáció, meg így legalább csak a matcheim írhattak rám.


Én azt szerettem, ha olyannal írtak rám, ami a leírásomban megtalálható. Már ha van valakinek leírása, persze, nekem volt. Legyél kedves, de ne ilyen erőltetetten udvarias. Nem kell egyből bókolni neki. Csak egy rövid kezdőüzenet kell, hogy pl. szia, látom, van egy kutyusod. Nekem is van/xy rokonomnak is van, a múlt héten voltam megdögönyözni. Mi a neve? Ez egy példa volt, ha nem találsz semmi közös pontot, akkor ne is hazudj ilyet, de még mindig maradj a leírásnál, vagy a képeknél. Én szeretek beszélgetni, mielőtt személyes találkozó van, olyan 3-4 nap chat után jó, ha felhozod a találkozót. Ne az első üzenetben, de ne is hetek múlva. Szerintem beszélgethetsz egyszerre többel is, amíg nem volt személyes tali, amennyit elbírsz, szerintem max 5 emberrel lehet egyszerre értelmes kommunikációt fenntartani. Ha nem jön be mégse a csaj, nem kell szerintem megírnod neki, a lányoknak egyből leesik, ha nem válaszolsz, akkor az azért van, mert nem is fogsz. A férfiak szoktak a ghostingon kiakadni, mert nekik alig van matchük. Ha téged ignorál egy nő, ne bántsd, ne cseszd le és ne írj neki hogy miért nem válaszol, főleg ne írj rá naponta/kétnaponta, hogy szia, mert az szánalmas :D Én akkor törlöm magam az appokról, ha már volt csók, ha összejöttünk. Egy randi után nem, de ha jó a randi, akkor valahogy nincs kedvem másokkal csevegni, úgyhogy akkor se használom, csak még nem töröltem.


26/L, párkapcsolatban vagyok a Facebook Datingnek köszönhetően :)

2022. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!