Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy fiatal nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy fiatal nőt elcsábítani a vagyonommal ?

Figyelt kérdés

Azt írjátok itt sokan, hogy ha férfinek van pénze és hatalma, akkor ez automatikusan megtörténik.


Én sajnos nem ezt tapasztalom. Az egyetlen dolog amihez értek az a pénz. Befektetésekkel foglalkozom, most már lassan 15 éve! Eljutottam oda, hogy nem nagyon akadnak már anyagi gondjaim szerencsére, de nagyon egyedül vagyok.


A nőknél mindig totális vesztes voltam, sőt igazság szerint minden jellegű szociális interakció kínszevedés volt számomra. Igazi barátaim sincsenek. Persze mindneki jóban akar velem lenni, de ez sokkal inkább a hasznosságomból adódik, mint abból aki vagyok. A nők levegőnek néznek. Alacsony vagyok, elég vékony, szemüveges... Nem tudom azt se leírni, hogy mi a gond velem igazából, mert magam sem tudom. Az biztos, hogy láthatalan vagyok a női nem számára.


Szóval meguntam ezt, szeretnék elni és habzsolni az életet! Mondjuk a covid se segít, de az egy más kérdés most.


Mit kéne tegyek, hogy el tudjam adni magam a nőknek ? Prostizni nem szeretnék, mert elég gusztustalanok, finoman szólva is. Nekem olyan nő kéne aki a pénzemért van velem és természetsen a kedvemre tenne. Amit viszont nem tudok, hogy miként tudnám ezt úgy tálalni nekik, hogy ne sértődjenek meg és hajlandóak legyenek erre. Hogy kellene elkezdenem egy ilyen beszélgetést ? Mit kéne felajálnjak ? Autó, lakás, ház ?


Volt már valaki hasonló cipőben, akinek sikerült ez ?

Ja igen, 38 éves vagyok.



2022. febr. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Általános tanácsot tudok adni, szerintem azért hasznos lehet: szép dolog, ha valaki valamiben kiemelkedő a párkeresési piacon (pl. te esetedben a pénz lenne az, bár ez sem feltétlen egy erény ilyen téren), viszont ennél sokkal fontosabb, hogy más tulajdonságban ne legyen katasztrofális.

Hiába gazdag, sikeres, intelligens valaki, ha mellette mondjuk törpe, vagy 400 kiló, vagy 80 éves, vagy teljesen antiszociális, megijed ha egy nőhöz kell beszélni.

Azonosítsd mi az ami nálad nagyon nem előnyös, és azon dolgozz.

2022. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem azért kell egy nő hogy szeressen, és szerethesd?

És a személyisége miatt és érzelmi dolgok miatt?

2022. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

"Azt írjátok itt sokan, hogy ha férfinek van pénze és hatalma, akkor ez automatikusan megtörténik."

Azt csak férfiak írják.

A nők egészen mást írnak, arra figyelj!

2022. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

"Befektetésekkel foglalkozom, most már lassan 15 éve! Eljutottam oda, hogy nem nagyon akadnak már anyagi gondjaim szerencsére, de nagyon egyedül vagyok."

Például segíthetnél nőknek a befektetéseikben, például nekem.

A nők is pénzből élnek, nekik is kellene érteniük ehhez.

És közben vegyél nekik egy üdítőt!


Hogy képzelsz egy párkapcsolatot, mi legyen a tartalma?

2022. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Pl. ha max. 3-4000 Ft/óra díjért adnál befektetési tanácsot, akkor sok női kliensed lenne, ezáltal sok női ismerősöd, akik tudnának is a vagyonodról, és közös témátok is lenne.
2022. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hany cm az alacsony? Hany cm magas vagy?

Hany kg?

Most kezdd el a gyurast meg egyeb sportokat edzovel. Meg tud csinalni ferfiasra.

Illetve,ha ronda vagy,a plasztikai sebesz meg tud csinalni helyesre.

2022. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, bemész egy szórakozóhelyre, meghívsz egy csomó libát egy-két körre, felajánlod, hogy elviszed őket a hiper-szuper autóddal egy másik helyre, véletlenül elmondod, hogy lazulnod kell mert felrántott a kertész, közben villanjon ki a méregdrága órád, le sem tudod őket vakarni. Aztán választasz közülük. Így nem prostihoz jársz, de tudhatod, hogy a nő a pénzedért van veled. Abból tudhatod, hogy így szóba állnak veled, amúgy meg senki.
2022. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

"Nekem olyan nő kéne aki a pénzemért van velem"



Akkor geomaxxolnod kene, Kambodzsaban egy hetvege alatt meg feleseget is talalnal....



37F incel

2022. febr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!