Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor, ha egy vadidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy vadidegen férfinél érzem azt az érzést, hogy ő az akit mindig is kerestem?

Figyelt kérdés

Tudjátok, vagy olvastatok már erről a fura érzésről gondolom..

Na szóval van egy idegen férfi néha látom őt itt ott a városban.Akárhányszor meglátom mindig ezt érzem, nagyon rossz és ilyesztő is vhol.

Nemrég nagyon nehezen, de megtaláltam facen, és persze házas, családos.

Aztán nem láttam egy darabig, viszont most újra az utamba akadt, nagyon rosszul érzem azóta magam, pedig általában egy kicsit agyalok rajta aztán simán tovább lépek ezen az érzésen. Szóval nem úgy, hogy rá vagyok görcsölve, hogy úristen életem szerelme most mi lesz.... stb,nyugodtan élem tovább az életem, ismerkedek ha úgy hozza, stb

Most miért nem lépek ezen túl? Mi bajom van?

Éltetek át már ilyet? Mi lett a vége?


2022. febr. 9. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Mi bajod? Csak nő vagy
2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Velem is volt ilyen. Ilyenkor csak az általunk idealizált képbe vagyunk belezúgva. Nekem az történt, hogy sokáig nézegettem a képeimt, instáját és lassanként kiábrándultam belőle, mert láttam hogy teljesen ellentétes szinte mindenben az ízlésünk.
2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Mi bajod? Csak nő vagy


Nem unod még? Menj valami kocsma elé és ott kötekedj, mert kb. olyan vagy mint azok az alja figurák.

2022. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy könnyű addig szerelmesnek lenni, amíg csak néhány százalékot látsz az illetőből. Csak egy darabját a kirakósnak, nem a teljes képet. Megnézném én ezt a nagy érzelmi lángolást, ha már együtt élnétek, és ott lennének a számlák, a másik szokásai, rigolyái, az anyagi problémák meg a WC pucolás, és túl lennétek már vagy 2000 aktuson!
2022. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem, belezúgva, sem bele szerelmesedve,nem irtam így ilyet.

4es válaszoló. Hát sajnállak akkor, hogy te már nem tudsz szerelmes lenni.

2022. febr. 9. 21:28
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Nincs baratod
2022. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Ne sajnálj. Én felnőttem. Te meg leragadtál egy 14 éves lány rajongásának szintjén.
2022. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Használd ki önismeretre. Elemezd ki, hogy milyen a pasi, és utána azt, hogy ez neked miért fontos.
2022. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Nálad is a toronyban van a baj. :))
2022. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, csak Tinderen. Megmagyarázhatatlan érzés, de pont ugyanez, hogy őt kerestem mindig.

Akkor házas volt, most már együtt vagyunk. Pont olyan, amilyennek a képekről látszott.

Szóval van ilyen.

2022. febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!