Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet fenntartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Hogyan lehet fenntartani a kommunikációt (főképp messengeren/társkereső appon)?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy ismerkedésnél, chatelésnél nehezen tudom fenntartani a beszélgetést. Megismerem a másikat felszínesen, a hobbijait, a mindennapi szokásait pár nap alatt, ha valami hobbiban van közös téma, akkor arról elbeszélgetünk, de igazából ezek után nem tudok továbbmenni. Nyilván itt jönne a randi, ami ha elég közel lakunk egymáshoz, létre is jöhet, és ott jobban meg lehet ismerni a másik személyét, de sokszor idáig sem jutunk el - elmondom, miért.


A hobbik után általában a lányoknak a következő témájuk a drámázás. Nem velem, hanem a saját szenvedéseik kiöntése. Csak egy példa: tök jól elbeszélgettem a lánnyal, utazás volt a közös téma, elég jól kiveséztünk mindent, majd rá következő nap egy "hogy telt a napod" kérdés után elkezdte ecsetelni, hogy hogyan szakítottak az exével, milyen viharos volt, még most is, ha meglátják egymást, köpködnek, ilyesmi.


3 évet éltem olyan párkapcsolatban, ahol a partneremnek napi rutinja volt a valakivel összeveszés, és köszönöm, de az ilyenből még egyszer nem kérek. Viszont azt látom, hogy a nők 80%-ának ez a veszekedés-drámázás szinte hobbija. A fent említett exes esethez pl. nem is tudok mit hozzászólni, mert nem ismerem a fickót; de volt már olyan is, aki a családon belüli vitákat próbálta velem megtárgyalni 2 nap után, amihez semmi közöm...


Szóval a kérdés, az ilyenekre igazából mit kéne reagálni? Vagy csak én vagyok szerencsétlen, és botlok bele ilyenekbe, és az átlag nők nem ilyenek?


2022. febr. 10. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:

*egy kis folytatás


A másik véglet meg az olyan, aki totál lesz*rja az egészet. Tehát írok neki, válaszol is, de a "hogy telt a napod" kérdésre ilyen "nemtom" válasz érkezik, és szinte harapófogóval kell kiszednem belőle, hogy ma újraélesztett egy embert. És nem, nem én erőltetem a beszélgetést, mert ő ír rám, ő kérdez először.

2022. febr. 10. 08:18
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem gördülékeny nem kell erőltetni.. ennyi
2022. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se erőltesd. Akivel passzolni fogtok ott a semmiről is el.fogsz tudni beszélgetni.

Én ezt a másik oldalról tapasztaltam. Szóval átérzem milyen. A férfiak is rendesen tudnak panaszkodni.

Ha úgy kellett infokat kiszednem, akkor én közöltem hogy elmentem dokihoz. A miért mi a baj kérdésre annyi volt a válaszom hogy fáj a hátam mert a beszélgetésünk összes súlyát én cipelem a hátamon.

Ha valaki panaszkodott és csak ebből állt, akkor szépen közöltem, hogy az élete rossz periodusát ne vetitse ki rám, tegye rendbe az életét, én sajnos nem pszichológus vagyok.

2022. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Akivel összeillesz magától fog fennmaradni a kommunikáció
2022. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól megy a dolog nem kell fenn tartani hanem megy magától.
2022. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Vannak normális kommunikációs csatornák, használd azokat a messenger helyett.
2022. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!