Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért unom el a társkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unom el a társkeresést mindig?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 10 éve még örömmel nézegettem a társkereső oldalakat is, mentem mindenmerre. Teltek az évek és 31 évesen azt veszem észre, hogy ez már engem nem is érdekel. Valahogy nem szoktam hozzá a mindennapos beszélgetéshez, a közös programokhoz és persze a szexuális élethez sem. Most meg már szinte jól meg is vagyok nélkülük.
2022. febr. 10. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez, csak én már 25 évesen is ezt érzem🤣Annyit pasiztam, randizgattam éveken keresztül, hogy már beleuntam. A szex hiányzik, de érzelmek nélkül nincs kedvem hozzá. Én nem társkeresőzök, hanem hagyom, hogy majd elém fújja a szél a páromat. Mármint valahol személyesen szeretném megismerni. Ha pár évig nem jön össze, akkor fogok neten is ismerkedni, talán addigra a kedv is újra megjön. Ne erőltesd, ha nincs kedved hozzá.
2022. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 es lehet jobban járnál,ha magadra fókuszálnál picit. Van egy 30éves barátom, nagyon szép lány,de ő is egyedül van. Huszonévesen tényleg nagOn aokat randizgatott, úgy volt mint te,hogy oké akkor most hagyom, majd jön magátol. 3éve egyedül van és ott tart,hogy a "maradékbol" peóbálja kiválasztani azt aki kevésbé sérült.

Iszonyat nehéz dolga van. Mutatott néhány beszélgetést és én szégyeltem magam, pesig csak olvastam. Néhán embernek a föld potyog a szájábol.. Még fiatal vagy, csinos,okos, ambiciózus. Most próbálj minél többet ismerkedni, légy nyitott.



Kérdező: mert kiégtél, annyi csalódás ért kevés sikerélmény mellett,hogy már nem tud ujat mutatni a társkeresés. Veszéllyes dolog a magány,ha sokáig vagyunk egyedül hozzászokunk a függetlenséghez és nem állunk ujra kötélnek.

Nyilván senki sem hibátlan és ezeket a hibákat egyre nehezebben toleráljuk.

2022. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 az elején azt írod, hogy koncentráljak magamra, a végén azt, hogy most ismerkedjek. Akkor what? Ez ellentmondásos. Sokakat ismerek, akik 30 felett ismerték meg a nagy őt. Ez manapság nem furcsa dolog, főleg ha nyugatabbra nézel. Ott az a fura, ha valaki huszonévesen megállapodik. Ha valaki lelkileg nincs kész ismerkedni, az minek erőltesse?
2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az apátia népbetegség, érdemes szakemberhez fordulni
2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Innen lesz szép majd spontán megismerkedni valakivel 🙂 mikor nem keresed "akkor kerül az utadba". Ez nem véletlen, meg nem a sors törvénye. Szimplán mikor már egyedül is jól meg vagy, akkor fogják mások is megérezni, jól érzed magad a bőrödben, változik a kisugárzás.
2022. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért van, mert a társkeresés alapvetően nem egy hobbi vagy ilyesmi. Nem olyan dolog, amit az ember szeret hosszútávon csinálni. Van egy konkrét célja, társat találni. Ha ez éveken keresztül nem jön össze, akkor nem csoda hogy megcsömörlik az ember, hiszen igazából folyton idegen emberekkel találkozni, mindig ugyanazokon a bevezető körökön átvergődni elég unalmas és lélekölő dolog. 31 évesen értehtő, hogy beleuntál ezekbe már.

Az a baj, hogy szerintem 30 felett jóval nehezebb párt találni, pláne nőként. Egyrészt ugyanúgy utazik a harmincas férfiakra a húszas és a harmincas korosztály is, több a konkurencia. Másrészt a "jók" sokszor már elkeltek. Nyilván ez nem alapszabály, de sokkal kevesebb független férfi van, mint a huszonévesek között. Sokan már túl vannak komoly kapcsolaton, esetleg lángoló szerelmen, amihez később mindenkit mérni fognak, esetleg váláson is, sokaknak van gyereke már. Mivel az emberek baráti körében sorban születnek a gyerekek, ezért a szingliknek is esik szét a baráti körük, kevesebbet van kivel eljárniuk ismerkedni, hiába szeretnének. Aki akar gyereket, annak ketyeg a biológiai óra, ami miatt hajlamosak elhamarkodottan beleugrani egy kapcsolatba.

Nem könnyű, nagyon nem könnyű. De ha ki vagy égve, akkor pihentetni kell az imserkedést. Csak évekig parkolópályára kerülni sem érdemes, mert könnyebb semmivel nem lesz később sem. Esetleg azt érdemes átgondolni, hogy mi volt az, amin változtatni lehetne, hiszen ha 10 éven keresztül nem jött össze a dolog, akkor lehet valami baj a stratégiával is.

2022. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben elengedtem az online társkeresőt. Elég volt három hónapnyi Facebook dating. Élőben sem ismerkedem már. Egyszerűen belefaradtam. Persze, jó lenne szerelmesnek lenni egy boldog kapcsolatban, élvezni a pillanatot, tervezni a jövőt, de... Már nem hiszek benne. Nem hozok érte semmilyen áldozatot. Csodák nincsenek, így változás sem lesz. A sok csalódás után megszoktam egyedül létezni.30/F
2022. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!