Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a megoldás arra ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás arra ha a társkeresési problémáim leginkább abban merülnek ki, hogy mindig csakis foglalt nők iránt érzek vonzalmat?

Figyelt kérdés

Amíg mindig egy-egy boldog(?) párkapcsolatban vagy házasságban élő nő köti le a figyelmemet, és mellette alig találok egyedülálló nőt, addig képtelen vagyok bármiféle kapcsolat kialakítására.

Ezt a vonzalmat nem igazán tudom irányítani, ezért nem tudok velük mit kezdeni. Márpedig ezek irányítják az életemet, és elég tragikus módon.

Eddig mindig a vonzalom után derült ki hogy foglalt az illető, tehát nem erre pályázom direktbe.

Egyszerűen csak az ilyenek fognak meg, vonzóak. De nem kéne megfogniuk.



2022. jan. 10. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a Murphy törvénye mindenütt és mindig jelen van.

Amikor én kapcsolatban voltam, addig sokszor észrevettem, hogy nők kezdeményezni akarnak.

Amióta egyedül vagyok, azóta meg senki.

Sajnos ilyen az élet.

2022. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akinek (jó?) párja van, az magabiztosabb, csinosabb, és általában jobb formában van. Persze, hogy vonzóbb.

Jó a szemed, ha ezt észreveszed.

2022. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A társkereséshez önbizalom, és magabiztosság kell.

Addig viszont nem lesz meg egyik sem, amíg nincs társad.

Ez egy ördögi kör.

A tyúk és,a tojás esete.

2022. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!