Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vesztek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vesztek komolyan egy olyan ismerkedést, ha az úgy indul, hogy a felek egy buliban találkoznak és az egyikük már aznap este fel is megy a másik lakására? (most mindegy, hogy a lány a fiúnál vagy fordítva)

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok válasza is érdekel. Onnantól kezdve, hogy ez teljesen normális, bármi lehet, odáig, hogy ti csak a hagyományos, megfontolt randizás hívei vagytok és amúgy bele se mennétek egyéjszakásba.
2022. febr. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A pasitol fugg.


Volt már rá pelda.szex utan a srác nem hajitott ki hanem borzalom érdeklődő volt rolam.

4 éves kapcsolat lett meg hatalmas mák hogy pont passzolunk végzettségben intellektusban plusz az ágyban is(a szex fergeteges volt) es mindketten teljesen monogámak is vagyunk.


Az osszes szexkaocsolatát azonnal dobta miattam.

2022. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Arra volt példa hogy szexszel indult a kapcsolat. A nevemet se adtam ki. Ez volt a kezdet.

Így értettem

1.

2022. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számítanék holtodiglan-holtomiglan jellegű kapcsolatra, de azért ha később érdeklődik és keresi a lehetőséget a folytatásra, akkor nem hajítanám ki az ablakon csak azért, mert így indult a dolog. Szóval nem venném kifejezetten komolyan, de nem is zárkóznék el a folytatástól.
2022. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem érdemes kipróbálni egymást. Régebben én is azt gondoltam, és másoknak is mindig azzal jöttem, hogy a várakozás így, a várakozás úgy. Ma már másképp gondolom. Ha kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt és jó a szex, akkor miért ne lehetne belőle egy hosszabb kapcsolat? Vagy akármi? 1#-el egyetértek, ez nálam is tudna működni
2022. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ezen múlik, láttam én már ilyen szituációból később házasságot, családalapítást. Viszont ha belemegy az emebr ilyesmibe akkor jobb, ha képes lazán venni a dolgokat, mert semmire sincs garancia - mondjuk arra sem, hogy hosszú randizásból lesz bármi komoly vagy normális :)
2022. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem egy bulis csók után sem keresett meg egy srác se soha, de néhány barátnőmet igen. Volt egyéjszakásom is, de tőlük nem akartam semmit utána, egyik sem keresett.
2022. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több éves kapcsolatom volt így.
2022. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha jó a szex az jót jelent.
2022. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!