Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek társkeresőn. Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek társkeresőn. Nincs zsákbamacska, friss fotó, testalkat, igények leírása. Randi összejött, utána semmi. Majd 3 hét utána újra ír, hogy folytassuk az ismerkedést, és megsértődik ha nem akarom. Miért sértődik meg?

Figyelt kérdés
Amikor összejött a randi, aktuális képet mutattam. Ő pár évvel, és 20 kilóval könnyebbet. Ez nem gond, teltebbeket szeretem. Randi végén közli, hogy mással is ismerkedik, ne haragudjak meg, de a másik srác vékonyabb, jobban bejön. Ez ilyen dolog, nem gondoltam túl, ez van. Amikor üzent, kipanaszkodta magát, hogy az csak meghúzta, meg bunkó volt, stb. Erre megsértődik ha azt mondom, hogy ismerkedjen nyugodtan tovább.

2022. febr. 11. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már vége
2022. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az oke, hogy massal is ismerkedett. De. Ez nem allasinterju hogy a probaidon megse jott be a masik. Ez gaz. Igazabol frappans hazugsaggal ha elhitette volna, hogy valamiert most van a folytatas, akkor tovabb juthatnal, de ez nagyon nem oke.
2022. febr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem félreértettél. Nem gond, hogy őszinte volt. Elmondta mi nem tetszik bennem, és volt másik udvarlója is. Itt vége, azt mondom korrekt a hozzáállása, kivéve, hogy elég régi képet mutatott magáról.
2022. febr. 12. 13:52
 14/14 anonim válasza:

Sose értettem azokat az embereket akik ezer éves képekkel akarnak ismerkedni. Ha már ismerkedni akar abból úgyis találkozó lesz és kibújik a szög a zsákból.:D

Lepődtem már meg én is randin, hogy még csak a rokona sem lehetett volna az úriember a képeken lévőknek.😅


Az meg, hogy több vasat tart a tűzbe és ha egyik nem jön össze jön a másik.. Oké, őszinte de nagy redflag kategória.:D

Ő azért sértődött meg valószínűleg mert bántja az egojat, hogy tőled is nem-et kapott.

2022. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!