Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, ha félek egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha félek egy új kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Félek minden velejárójától, a szextől is eléggé.

2015. máj. 26. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Normális ha nem állsz rá készen. De az nem ha félsz tőle. A szex jó dolog ha jó emberek csinálják és jól. :)

22/egy jó ember

2015. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fél évvel a szakításunk után megkaptam az exemtől (aki magát jó embernek tartja), hogy nem voltam jó.

(És kifejtette, hogy nem a fizikai teljesítményemre céloz, hanem a hozzáállásomra, mind kapcsolat, mind szex terén.)

Eléggé elbizonytalanodtam, eddig se sok kedvem volt, most a maradék is elment.

2015. máj. 26. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

"22/egy jó ember"


ez mennyire nevetséges :D :D

odaírja magáról, hogy jó ember

az eszem megáll

2015. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól letörné az önbizalmam, lehet hogy én is félnék. azt tanácsolom, előbb békélj meg magaddal és fogadd el magad, mert előtte nem fog menni és csak kudarc ér. Ez nem pár napos feladat, én 2 évig nem jártam senkivel amíg pontra nem tettem mindent, de utána normális kapcsolatom lett és azóta is tart.
2015. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. Amúgy nem normális, pszichológus tud segíteni.


Egy bizonyos szinten érzelmileg is érett az ember egy komoly kapcsolatra, félelem nélkül. Több oka lehet miért félsz, szakember segíthet.

2015. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az exed nem volt veled őszinte az elejétől kezdve. Aztán úgymond elege lett és megmondta a véleményét.

És nem akart javítani rajta,


normális esetben a párok megbeszélik a gondjaikat, ha nem jó a szex azt is és megpróbálnak változtatni rajta. Nálatok ez nem megy. És az exed miatt elment tőle a kedved.

1 azaz 1 ember miatt.

2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már láss a cselekedete mögé.

Az ilyen nem férfi, hanem féreg. Csak azért mondta, hogy így érezd magad, és ő előbb találjon magának virágzó párkapcsolatot, amit majd utána jól az orrod alá dörgölhet. Amivel ad még egy állast, de eközben végig te jársz az eszében. Hogyan törhetnék még borost az orra alá. Ezek az emberek kapcsolatra nem valók.

El kell fogadnod, hogy csak azért mondta, hogy megbántson. És ez pont nem azt jelenti, hogy igaz is.

2015. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ráadásul.. fél évvel a szakítás után.. KÉRLEK láss tisztán. Pont ezt akarta elérni, miért állna evvel elő ennyi idő után. Ha túllépett volna, pont le se szrt volna.
2015. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Uccsónál a pont. Az exednek még mindig fontos vagy, ezért próbált bántani. Ne vedd magadra.

A másik meg: nem ő az etalon. Lehet, hogy neki nem feleltél meg, de ez nem jelenti azt, hogy másnak nem pont így jelentesz egy drágakövet. Fel a fejjel, és csapj bele a lecsóba!

2015. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!