Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamuznátok evvel kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuznátok evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
27 éves szűz férfi vagyok. Most úgy néz ki sikerült összejönni valakivel. Ti azt hazudnátok hogy már nem vagytok azok? Ha igen mit? Aki megmondaná az mire számit, mi fog történni? Elfogadnának így mert én ezt nem látom reálisnak senki esetében.

#szűz #szégyen #Férfi szégyen
2022. febr. 11. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell előhozakodni vele. Gondolom nem úgy ismerkedtél meg a nővel, hogy "szia, szűz vagyok és 27 éves, akarsz ismerkedni?"
2022. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzz. Legalább nem lesznek olyan elvárásai mintha tapasztalat lennél. Ha rendes kapcsolat kezd kialakulni nem leszel emiatt hátrányba, az sokkal rosszabb lenne ha utólag kiderülne, hogy hazudtál.
2022. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell mondani. Megkérdezni meg biztos nem fogja egy 27 évestől.
2022. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Ne kamuzz.

Nekem speciel semmit nem befolyásolna az ilyesmi, 3 pasimból 2 szűz volt, semmi problémát nem okozott.

27N

2022. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

#4-es vagyok

Megkérdezhetem, hogy miért számít haszontalannak, irrelevánsnak amit írtam? A kérdésre válaszoltam. Köszönöm az indoklást. :)

2022. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem, én is elmondtam 36 évesen amikor szóba került, hogy szűz voltam. :)


(4-5: Ne törődj vele, én tőlem kaptál egy zöldet. :) )

2022. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4. Mert nem hisznek neked.
2022. febr. 11. 14:54
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

#7

Nem tudom mi okom lenne erről kamuzni egy névtelen fórumon... Remélem jobb napjuk lett a lepontozástól. :D

2022. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En elmondanam a helyedben mert ha csak siman extra rossz lennel az elso par dugasnal, akkor hagynalak. Ha tudnam, hogy szuz vagy turelmes lennek meg tanitgatnalak.

24/L

2022. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Bölcs hallgatás. Ha rákérdez, ne hazudj, illetve ha jól sikerült az első "kapcsolatfelvétel", akkor utána elmondhatod, mivel boldog lesz éppen, nem fogja érdekelni. Ha meg szar lesz, akkor úgyis kivág, és teljesen mindegy, legközelebb már nem kell hazudni.
2022. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!