Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek elkeseredett a magasságom és az ezzel kapcsolatos társkeresési nehézségeim miatt?

Figyelt kérdés

172 centi vagyok, szóval nem akarom eljátszani itt hogy egy törpe vagyok és tudom, vannak akik ennél is alacsonyabbak, vagyis nekik még rosszabb…


De olyan rossz mégis.


Voltak/vannak hosszabb/rövidebb időszakok amikor nem is érzem magam alacsonynak és minden cool.


De amikor párt keresek, akkor ez nagyon nincs így…


Sok lány utasított már el konkrétan ezzel.


Tinderezni meg konkrétan nem is érdemes, mert 90% 185 centitől áll szóba egy pasival.


Ha Tinderen nem írom ki a magasságom, akkor egy csomóan super likeolnak és/vagy matchelnek velem, de amint szóba kerül a magasság és leírom az igazságot, nyomban ghostingolnak.

Tehát még csak le sem írják, hogy “bocsi, de így nem tetszel”, hanem egészen egyszerűen nem írnak vissza…


Igazából ez még annyira nem is zavarna… Ami miatt gyűlölöm, hogy ekkora vagyok, hogy kb. 10 éve volt egy nagyon bomba, minden téren tökéletes nő aki nagyon tetszett, de Ő 174 cm volt és többek között a magasságom miatt nem adott esélyt.

Mert neki az a minimum hogy a pasi legalább 1-2 centivel magasabb legyen nála…


Ez a nő viszont amúgy is túl jó nő volt hozzám valószínűleg, így ezt elrendeztem magamban és elengedtem.


Utána 10 évig nem is éreztem hasonlót senki iránt. Idén ismertem meg egy nőt aki ugyanezt az érzést váltotta ki belőlem…

Ő egy 168 centis, erősen túlsúlyos nő.

De szerintem elképesztően gyönyörű és a személyisége is tetszik…


Még nem közeledtem felé, amikor megtudtam hogy 185-190 centis pasikkal jár, ismerkedik csak.


És emiatt annyira szomorú vagyok…


Nem hiszem, hogy fogom még valaha ezt érezni nő iránt.


Vagy ha igen, akkor statisztikailag 10+ év múlva esedékes kb.


És értem, hogyha jó a humorom, izgalmas vagyok, stb. akkor így is lehet esélyem a nőknél…


De nem elég, ha ezekben jó vagyok, hanem kifejezetten jobbnak kell lennem mint annak a konkurenciának, akik magasabbak nálam.


Ha teljesen azonos tulajdonságokkal indulunk egy férfival a versenyben egy nő kegyeiért, csak a magasságunk különbözik, akkor a magasabb férfi fog “nyerni”.


Tehát lehetek vicces, lehet jó dumám, stb. de egy magas férfi miért ne lehetne ugyanúgy jó ezekben is?


Illetve belsőtulajdonságokban bárki tud fejlődni, megnőni felnőttkorban viszont már nem lehet…


És például az a csaj aki most tetszik, elég sok Instagram követővel rendelkezik…

Ott láttam, hogy a férfiak körében nagyon megosztó.

Kb. 50-50 százalékban kap bókokat és durva sértéseket (utóbbit a súlya miatt)…

Míg egy sportos vagy vékony lány, 80-90 százalékban simán csak bókokat kap.


Mégis, abból az 50 százalékból talál magának olyan pasit amilyet csak szeretne, olyan magassággal amilyennel csak szeretne…


Ha mindenben tudom hozni ugyanazt a szintet mint mondjuk a 187 centis kiszemeltje, az nem lesz elég mert akkor ugyan csak egy tényezőben, de még mindig jobb lesz nálam az illető… Tehát nem ugyanazt a szintet kéne hoznom minden másban, hanem jobbnak kéne lennem jópár dologban.


De erre mennyi az esély és vajon mennyit nyom a latba ténylegesen?


Ha mindenben jobb lennék mint azok a magas pasik akikkel kezd, vajon lenne e esélyem, vagy egészegyszerűen a magasságom mellett fejre is állhatnék, de akkor sem tudna rám férfiként tekinteni?


Mit lehet kezdeni az érzelmeimmel, vagy ezzel az egésszel?



2022. febr. 5. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

Hát sajnos a fejedben van baj, nem kevés. De azt lehet kezelni. Menj pszichológushoz, mert láthatóan nemlétező problémákat kreálsz magadnak.


Ennyi erővel lehetnél depressziós amiatt, hogy barna a szemed/szőke a hajad/európai vagy/öt betűből áll a vezetékneved... Bármilyen random f#szságot kiválaszthatsz találomra, és lehetsz rajta depis. Igaz, rajtad kívül senki nem fogja érteni, hogy miért van bajod azzal a tulajdonságoddal, de legalább te magad sem.

2022. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Noren1989 ***** válasza:
81%

173 centis fasziként nem depizek ennyit a magassàgom miatt 😂


1. Tipp: felejtsd el az online szarsàgot.

2. Tipp: növessze egyéniséget, kiàllàst.

3. Tipp: ahogy #1 is említette,egy szakember segítsége sokat dobhat.

2022. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1.


Azt érzem, hogy tagadod hogy egy férfinak gyakorlati problémája lehet ebből a magasságból, hogy ez konkrét elutasításhoz vezethet…


Jobb lenne ha ezt nem tennéd.


Ha nem tennéd, hanem elismernéd a valóságot, attól még abban ugyanúgy igazad lehetne hogy komplexusos vagyok.


A hajszín, meg a név az nagyon rossz hasonlat, mert ilyenek miatt szinte senki nem kosaraz ki senkit, átlag alatti magasság miatt pedig nagyon is sokan…

2022. febr. 5. 11:26
 4/31 A kérdező kommentje:

Noren, hidd el amikor el vagyon szingliként, olyankor nekem sem jut eszembe egy percig sem hogy alacsony vagyok…


Amikor barátnőt akarok, vagy szexet, olyankor viszont nem tudom ezt a tényt figyelmen kívül hagyni, mert folyamatosan szembe jön.

Sőt, ez az első és leggyakrabban szembejövő dolog, ezt tapasztalom a leggyakrabban, hogy a testméretem hátrány.

2022. febr. 5. 11:30
 5/31 anonim ***** válasza:
20%

#3 nekem magyarázhatod, hülyegyerek, én nő vagyok és kb sosem tetszett olyan pasi, aki 175 centi fölött volt. 5 évig voltam szerelmes egy olyan pasiba, aki konkrétan akkora volt, mint én (166 centi). És semmi perverzióm nincsen, egyszerűen nem szeretem az égimeszelőket.


Sztem csak simán szerelmi bánatod van, mert a kövér csaj (nyilván valami felszínes liba), kikosarazott. Hát ezen mindannyiunk átesik párszor az életben.

2022. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

Nyomd úgy, mint Charles Schmid Jr


"Schmid az épphogy 160 cm-t elérő magasságát azzal növelte, hogy állandóan magasított sarkú cowboy-csizmát viselt, amit még rongyokkal és sörös dobozokkal is kitömött. Barnás-vöröses haját feketére festette, arcát púderezte, ajkait világosabbra színezte, és egy hamis szépségpöttyöt festett a bal orcájára. Az arrogáns és nárcisztikus természetű férfi példaképe Elvis Presley volt, és a hozzá való hasonlóságával szert tett arra titokzatos rockzenész külsőre, aminek segítségével könnyedén elérte, hogy a lányok a karjaiba omoljanak."


(Illusztráció: [link]

2022. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#5.

Tehát akkor azért mert nekem is túlsúlyos lány tetszik az már = reprezentatív minta és soha semmilyen kövér lánynak nem volt még a kövérségéből adódó társkeresési problémája?


Aki azt állítja, hogy alacsony férfiként nem sokkal nehezebb csajozni, párkapcsolatot építeni, az valószínűleg nem alacsony férfi.


#6.


De én magamat akarom adni.

(Am rossz a link)

2022. febr. 5. 11:36
 8/31 A kérdező kommentje:

“ nyilván valami felszínes liba “


Felszínes azért mert olyanokkal jár akik tetszenek is neki és meg is kaphatja Őket?


Lehet, de ha így nézzük akkor az emberek 99%-a minimum felszínes.

2022. febr. 5. 11:40
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a csajnak a kövérségéből eredendően mindenféle komplexusai vannak, azért fontos neki ennyire a pasi magassága, ezzel kompenzál vagy mittomén.


Azt elismerem, én se járnék nálam alacsonyabb pasival, de ismerek olyan párokat, ahol a pasi kicsit alacsonyabb a nőnél.

2022. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Én 186 cm vagyok, mégis nehéz a párkeresés. Nem a magasságon múlik elsősorban a sikertelenség.


19f incel

2022. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!