Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért unatkozik és szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unatkozik és szórakozik ennyi ember a partner- és a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Rendesen elkezdünk ismerkedni, aztán nem válaszol vagy bunkón válaszol egy idő után, ha egyáltalán válaszol, vagy épp nem tilt le... minden előzmény nélkül. Egyik pillanatban, mintha még érdekelném, aztán meg pont az ellenkezője.

Ki érti ezt?


És nem is életem nagy szerelmét keresem, hanem csak egy olyan pasit, akivel jól érezhetjük magunkat, és nem csak egyszeri az alkalom...



2022. febr. 12. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetero társkeresőn ue. a helyzet, van egy csomó frusztrált troll ja és az utolsó mondatodban van a kulcs "nem csak egyszeri alkalom". Ha azt érzékelik hogy na ebből nem lesz kóbor dugás akkor mész a levesbe amit tiltógombbal fejeznek ki. A b) verzió hogy egyszerűen nem jössz be az illetőnek, levelezik egyszerre 10-20 emberrel és nincs ideje máshogy szelektálni a neki nem tetszőket. Vannak normálisak akik elfogadják a "bocs nem egymást keressük"-et, viszont előbb-utóbb belefut olyanba aki meg nem. Egyszerűbb tiltani unblock mindenkit aki nem érdekes.
2022. febr. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, én elfogadnám a "nem egymást keressük"-et, de akkor mondja ki, ne pedig játszadozzon az idegeimmel. Több eset is volt, hogy hitegettek hú meg há, aztán kaptam az ívet, mekkora hülye vagyok, hogyan gondolhatom én, hogy szóba állna amúgy velem, kapjam be, ilyesmik... minden látható előzmény nélkül. Ilyenkor tényleg csak játszadoznak. :(
2022. febr. 12. 03:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha száz emberből,eggyel eljutsz egy találkozásig -élőben -, akkor az már nagy számnak számít.

Megkockáztatom,hogy legalább 70-80 % az "ismerkedőnek" sem korban, sem kinézetben, sem lakhelyben nem az, akinek kiadja magát.

Jó és figyelmeztető jel,ha sem emailt,sem telefonszámot nem hajlandó cserélni a találkozás előtt.Illetve az, ha képeket kér,de azonnal.


Természetes,hogy nem mindenki jön be, vagy nem azt keresi valaki aki ráír.Ettől fuggetlenul, szó nélkul eltűnni kib...tt bunkóság, akárhány éves,akármilyen foglalkozású.

Igaza volt anno Hofinak : " egy főre eső bunkók száma két fő"....

2022. febr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert annak ellenére, hogy kétségbeesett, kellenek neki az affektálás kreditei is.
2022. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én heteroszexuális vagyok, és az ilyen internetes társkeresőkön szerzett tapasztalataim alapján egyetértek a #3 válaszolóval. Egyrészt rengetegen vannak, akik arra használják a társkeresőket, hogy egy teljesen kamu profillal szórakoznak: halogatják a találkozást addig, amíg csak a másik fél gyanút nem fog, s akkor eltűnnek a levelezésből. Egy másik hatalmas csoport azok köre, akik ugyan valóban társat keresnek, ám összevissza hazudoznak magukról: a kor és a gyerekek letagadása a leggyakoribb, megspékelve egy 10 éve készült fényképpel. Az efféle hazudozók remélik, hogy majd így sikerül online magukba szédíteni valakit, s ha kiderül a turpisság, attól még megtarthatják a partnert. Aztán ott vannak azok is, akik párkapcsolatban élnek, s magukat függetlennek vallva, a párjuk háta mögött kalandot keresnek. Egy újabb csoportot képviselnek a labilis idegzetűek, akik húzd meg - ereszd meg módon viselkednek: voltaképp maguk sem tudják, hogy mit akarnak. Egy darabig bátorítják az embert, majd hirtelen meggondolják magukat, hogy voltaképpen mégsem akarnak társat. S végül ott vannak azok is, akik tömeggyártásban működnek, azaz egyszerre több tucat vasat tartanak a tűzben, hogy az esélyeiket növeljék. Szétküldözgetnek minden nap vagy tíz-húsz újabb partnerjelöltnek egy-egy üzenetet, miközben továbbra is üzengetnek a többivel is. Persze mindegyikük felé úgy visekednek, mintha ő lenne az egyetlen. Érthető, hogy amint egy ilyen társkereső összejön valakivel, valószínűleg az összes többi, hitegetett társjelölt, minden átmenet nélkül, ejtve lesz.


Szerintem azok, akik a társkeresőkön fenti kategóriák egyikébe sem sorolhatók, talán csak 5%-ot tesznek ki. A netes társkeresőzés tűkeresés a szénakazalban.

2022. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Közben rájöttem, privát üzenetben miért értettek kicsit félre...

A homoszexualitás kategóriába küldtem eredetileg a kérdést, mert pasiként pasit esete vagyok, de látom, másik kategóriában kötött ki a kérdésem.


Ettől függetlenül a probléma ugyanaz, csak még kényes is.

2022. febr. 12. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 túlbecsülöd az 5%-ot, inkább 1% alatt lesz a normálisak aránya. A leírásból még szerepel a képkunyerálók és az idióták kategória, márpedig ezekből van a legtöbb, irgalmatlan energiabefektetés a bejövő levéldömpingjüknek a szűrögetése/törölgetése.
2022. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!