Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedős oldalon beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős oldalon beszélgetés után egy pasit végül elutasítottam. Elég nehezen fogadta, bánthat, rám találhat?

Figyelt kérdés
Képet nem látott rólam, csak beszélgettünk még. Nem tudja hol élek...

2022. febr. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy találna meg???
2022. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A KGB segitsegevel. Most komolyan, ennyire?
2022. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Amelyik kutya ugat, az nem harap."

Csak rosszul viselte a dolgot, kiengedte a gőzt. (Lehet, hogy aznap te voltál neki a 100. visszautasítója.)

Nem tud bántani, max verbálisan, vagy szemmel ver. :,D

2022. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, beijesztett.. ez van. Sajnálom. Még nem volt ilyenem.

Ip cím alapján féltem hogy mit lát de elvileg semmi komolyat..

Utolsó, köszönöm a rendesebb választ.

2022. febr. 13. 19:01
 5/8 anonim válasza:

Semmi esélye nincs annak, hogy nyomodra talál.

Velem is volt ilyen, miután a leányzó elkezdett fenyegetőzni nem is olvastam tovább az üzenetét, nem tettem semmi rosszat azzal, hogy nem azonnal utasítottam el, hanem egy hét beszélgetés után.

2022. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 13. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ip cim alapjan csakis a hatosag talalhat meg, rohadt hosszu procedura utan. Ez amatorok fenyegetesi szokasa, ne dolj be neki. Egy ip pontos geo lenyomozasa halandonak kb lehetetlen. (IT 20+ ev tapasztalat)
2022. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Anonim!

Neked is nagyon szépen köszönöm ezt a leírást!

2022. febr. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!