Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményeznek nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményeznek nálam férfiak, kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés
Érdemes megpróbálni, ha nálam soha életemben nem kezdeményezett senki, vagy reménytelen a helyzet? Kaptam már pár visszautasítást, még olyankor is, amikor nem is próbálkoztam, csak kedves voltam. Viszont ha sok férfinél próbálkozom, aki legalább minimálisan szimpatikus, előbb-utóbb valaki csak meglát bennem valaki valamit, nem?
2022. febr. 14. 11:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
2022 van egyáltalán nem gáz ha a csaj kezdeményez.
2022. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%

Miért ne? De olyan pasikhoz menj oda aki látszik vagy tudod hogy határozott típus. Akinek amúgy se lenne nehéz csajozni.


Ne könnyítsd meg az incelek dolgát hogy náluk is próbálkozz.

2022. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
2# Nincs ráírva senkire, hogy incel. Amúgy akár férfi vagy akár nő, egy élmény lehet veled az élet.
2022. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%
Ezerszer el lett mondva h bármelyik nőnek adott a lehetőség h kezdeményezzen csak nem mernek se lépni se megszólalni, illetve a sziamizunál soknak nem telik többre.
2022. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Oké, de a kérdésből talán kiderült, hogy nem vagyok vonzó. Érdemes próbálkozni, hátha valaki "rám fanyalodik", vagy inkább ne hozzam kínos helyzetbe se magamat, se mást?
2022. febr. 14. 11:39
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem vagy az?
2022. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%

"nem vagyok vonzó"

Még nem találkoztál azzal, akinek majd vonzó leszel.

Türelem, és eljön.

Persze csak akkor lesz ebből valami is, ha neked is tetszik.

2022. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha előzetesen kaptál valamilyen pozitív visszajelzést, akkor bátran. Ha a semmiből kezdeményezel, mert csak úgy megtetszett neked valaki, akkor ne lepődj meg, ha instant visszautasítás lesz a reakció. Ha valaki pedig nemet mond a közeledésedre, akkor azonnal hagyd abba a próbálkozást, különben zaklató vagy. Ezek az elvárt viselkedési játékszabályok.
2022. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#6, mármint miért nem vagyok vonzó? Hát mert nem nézek ki jól, nyilván. Szerintem van még pár nő rajtam kívül ilyen helyzetben.


Egyébként általánosságban is kérdezem, de most konkrétan tetszik valaki egy ideje, akivel nyártól úgysem találkozom már többet, szóval fontolgatom, hogy bepróbálkozom nála, hátha vannak még csodák.

2022. febr. 14. 11:47
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
#9 mindenképpen, nagyon fantasztikus ötlet. 😂
2022. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!