Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eléggé hülyén viselkedek az ilyen személy jelenlétekor.


Zavarban vagyok a közelében, nem merek ránézni, ha még is ránézek és találkozik a tekintetünk, akkor gyorsan elkapom a fejem. Sokszor nyúlcipőt húzok a közelében, és inkább eliszkolok. Többször kirakóztam magamba, hogy mivel kéne megszólítani az adott illetőt, de félénkségem miatt inkább ezt nem tettem meg. Kb. ennyi.

2021. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:
Másokkal lazán kommunikálsz, vagy alapból mindenkivel visszafogott vagy? Hány éves vagy? Ha volt már párod, hogy lett? Ő kezdeményezett?
2021. ápr. 20. 21:01
 3/97 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal több figyelmet kap tőlem, megakarom ismerni, stb olyan nincs h ne hivnám talira, olyan van h megunom h nyögvenyelős meg "hátnemtudoooooom" "bevagyok táblázvaaaaa" csak azért mert azt gondolja h majd ettől jobban teperek, hát nem.
2021. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem bárkinél ki lehet szúrni. Látszik, ha zavarban van valaki, akkor tetszem neki. Én egyből felismerem, sok lány van, aki zavarban van, ha velem beszél. Csak az a baj, hogy azok pont nem tetszenek. Egyik lány még a strandon is belecsúszott a medencébe, amikor velem beszélt, de ettől nem fog tetszeni.
2021. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
#3! Akkor te nem vagy félénk férfi 🤷
2021. ápr. 20. 21:05
 6/97 anonim ***** válasza:
23%
#3 vagyok, valóban nem.
2021. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Ha egy férfinak tetszel, az el fog hívni randira/találkozóra, vagy legalábbis valamilyen módon egyértelművé teszi, hogy bejössz neki. Ha meg nem, akkor miért is kéne vele foglalkozni? Ki akar olyan pasit, aki nem képes kimutatni, ha tetszel neki?
2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%

Én félénk vagyok valamelyst, de dettó ugyanúgy vagyok mint a 3#

A lényeg hogy nem vagyok vevő a játszadozásra, mert egy félénk férfinak az nagyon nem jön be, az csak a menőcsávóknak imponál mint kihívás

2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:

#7! Azért ez nem így van. Ismerek mulya pasikat. Olyat is, ahol én nem vagyok érdekelt, mert nekem nem tetszik, én se neki, de valaki tetszik neki, mégse hívja el. Pont az ilyen pasiknak szól a kérdés. Nem olyan ritka ez.

"Valamilyen módon egyértelművé teszi". Na, pont ez a mód érdekel? Nekem például a konkrét randira híváson kívül semmi nem egyértelmű. Lehet, hogy ami neki az, az másoknak nem🤷

Bárki akarhat. Nem(csak)ez számít. Nekem mondjuk jobban bejönnek, mint a nyomulósok.

2021. ápr. 20. 22:07
 10/97 anonim ***** válasza:
34%
Ra szoktam kiverni...
2021. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!