Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aki kiköltözik külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki kiköltözik külföldre, az kvázi alfa hímmé válik?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy a nőknek legalább nettó fél milla kell. Belgiumban pl. egy lomha, falusi, visszeres, reumás, falusi kisiskolában takarítgató néni megkap 1700 Euro-t. Az nettó 600 ezer+ forintban.

És az árak nem olcsóbbak már, a bolti árak nevetségesen alacsonyak az itteniekhez képest már, az ingatlanárak meg már Brüsszelben sem drágábbak mint Budapesten. (Aki tud, nyugodtan cáfoljon meg, de nem fog tudni)

Akkor ha csak a pénz kell a nőknek, miért nem költöznek ki az itteni elnyomott férfiak külföldre? És egyből alfahímek lennének. Egy 70 éves félig rokkant takarító nénit csak túl tudsz szárnyalni valamiben...



2022. febr. 14. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Bogárka, ott a falusi takarító nettója az, mint itt a minimálbér.
2022. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a megszokás nagy úr.

A remény rabjai című filmben sok éves börtönbüntetés után szabadlábra akartak helyezni egy idős rabot. Erre ő kést szorított egyik rabtársa torkához, hát hogy senki ne merészelje őt megfosztani megszokott cellájától. Majd odakinn a szabad életben öngyilkos lett.

Tehát válhat Magyarország az Unió legélhetetlenebb tagállamává, itt fognak maradni.

2022. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem alfahím lesz, hanem csicska munkát végző bevándorló.
2022. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Colin sztorija az Igazából szerelemben imádnivalóan cukira sikeredett, de sajnos nem igaz 😃
2022. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Floridában én is nagyjából ennyit keretem méhész segédmunkásként. Nagyobb úr voltam mint a saját hazámban mérnökként. Eddig elképzelhetetlen volt az, hogy ennyit keressek, ráadásul úgy hogy zenét hallgatva, viccelődve laza munkát végzünk.

A "legnehezebb" agymunka az volt, ha adminisztrálni kellett bizonyos dolgokat. :))

Életem első olyan munkahelye volt, ahova reggel nem összeszorult gyomorral mentem, hanem egy újabb élményteli nap elé nézve.

2022. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Minden második kérdés erről szól, hogy a nőknek nettó fél milla kell.

Kint a minimálbér is több mint ennyi. Az árak nem drágábbak már.

A többi csak kifogás. Akkor valójában nem is akarnak nőt, ha ennyit nem akarnak megtenni?

2022. febr. 14. 13:59
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"miért nem költöznek ki az itteni elnyomott férfiak külföldre? És egyből alfahímek lennének"



Kulfoldon is hianyzik masfel centi allkapocs....



37F incel

2022. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Nem alfahím lesz, hanem csicska munkát végző bevándorló."

Igen. PERSZE. A covid előtti bulinegyedbe jött "gazdag" külföldiek se voltak alfahímek, ááááá nem :D A magyar nők szemében nem :D

Pedig elárulom, azok még jobb esetben is alja munkából éltek, rosszabb esetben meg nyugati segélyből. Ja, és azok között is rengetegnek bevándorló felmenői voltak (orosz, lett, ukrán, stb.), külföldön a "bevándorló" szó nem ugyanazt jelenti mint itt, mert itt nálunk a politikai propaganda kiforgatta a jelentését.

De tudjuk, azok nem voltak alfahímek, azért jártak ide ^^ Biztos a lánchíd tetszett nekik annyira ;)

2022. febr. 14. 14:20
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer olvastam itt egy lány kérdését, aki kavart egy külföldi sráccal, aki hazatérve kiírta: "gyertek Budapestre, ha szinglik vagytok, a magyar lányok baszhatók"
2022. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én beszélgettem annak idején jópár ilyen bulituristával. A legmagasabb státuszú közülük gyári munkás volt (mechaniker) Stuttgartban. A legmagasabb.

Egyébként mondom, iszonyú sok közöttük a tőlünk még keletebbről ment bevándorló, vagy akiknek a szülei bevándorlók, csak itt néztek fel rájuk úgy mint valami Nyugati aranyvérűre, közben meg csak valami koszos grúz, ukrán, belorusz... De a magyar nők széttették nekik :)

2022. febr. 14. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!