Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi akinek "nevelt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi akinek "nevelt" gyereke van, nem saját, az biztos hogy egy lúzer, megalkuvó, béta férfi?

Figyelt kérdés

A legalapvetőbb férfi ösztönöknek mond ellent, ha egy férfi rákényszerül arra, hogy más férfi génjeit hordozó egyedet neveljen és tápláljon. Az oroszlánoknál például, amikor alfa hím váltás van, akkor az új alfa megöli az éppen meglévő kis oroszlánokat a falkában, nyilván mert a saját génjeit részesíti előnyben. Ezt láttam egy természet filmben.

Szóval az ösztönök ilyen mélyre nyúlnak vissza, a természetben majdnem minden emlősnél megfigyelhető hasonló dolog. Amikor egy nő gyereket szül a mai világban, instant hatalmasat veszít az értékéből, mert kölyköstül már sokkal kevesebb férfinak kell, és sokkal rosszabb genetikájúaknak.

Akkor általánosságba kimondhatjuk, hogy egy bizonyos kor alatt, - hacsak az illető férfinek nincs gyereke más nőtől és az új kapcsolatában nem kell átvennie a gyereknevelő szerepet, - akkor ha belemegy egy "nevelő apa" szerepben, csak hogy párkapcsolathoz jusson, az biztos hogy egy béta vesztes férfi?



2022. jan. 15. 00:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
97%

Elvileg az agyunk kiemel minket az állatvilágból. :) Már nem ösztönlények vagyunk.

Egy korábbi párkapcsolatomban volt gyereke a barátnőmnek. Szerettem mindkettejüket, nem gondoltam ilyen hülyeségekre. Nem a gyerek miatt lett vége a dolognak.

2022. jan. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

Biztos.



Tovabba konzervalja a jelenlegi parkapcsolati piaci anomaliakat, a tobbi simp-elo hulyevel egyutt.



37F incel

2022. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
A tény hogy neked is van szavazati jogod...😭
2022. jan. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Te embert hasonlítasz állathoz?!

Számtalan normális férfi nevelte fel a feleségének a gyerekét, gyerekeit.


Csodálkozni fogaz!

Sokkal több a felesége gyerekét elfogadó férfi, mint a férj gyerekét elfogadó nő!

2022. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Általában a nők túrják ki a férj gyerekét, és nem fordítva.


Azt is hozzáteszem, hogy sok a gerinctelen férfi, aki ezt hagyja is, mert nem akarja elveszíteni a nőt. Hát még ha aztán jön a közös gyerek is.


Az egyik unokaöcsém panaszkodott, hogy a felesége cirkuszol, ha a fiával és a lányával találkozik, vagy telefonon beszélgetnek. Soha nem jártak még náluk, pedig már 20 éves házasok. Jól kiosztottam, hogy szégyellje magát, hogy hagyja magával ezt megcsinálni.

2022. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

Túlértékelt a saját gyerek.


Ha szülésnél elcserélik véletlenül soha sem jössz rá.


+35 évesen nagyon nincs több lehetőség, csak úgy ismerkedni hogy a nőnek van gyereke, akkor a férfi maradjon egyedül?


Még 24 vagyok, lehet rosszul látom, de innen nem tűnik olyan fekete/fehérnek a probléma.

2022. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tekintem a nevelőapukámat bétának, meg nevelőnek sem, simán apuka, mert ő töltötte be a szerepet. Pont emiatt alfa.
2022. jan. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2022. jan. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%
Igen,béta.Nekem nincs gyerekem, már nem is lesz.Soha nem nevelném vagy pénzelném más gyerekét.Számomra megalázó.Az is megérne egy misét hogy a nők válasszák azt hogy kinek szülnek.
2022. jan. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

#8



Ez a kerdes orokzold slager :)



37F incel

2022. jan. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!