Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri ismerkedni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ismerkedni egy olyan férfival aki kastélyban él vidéken,és a modora is kicsit arisztokratikus?

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn ismerkedtünk össze, több randi is volt már.Elsőre nem vitt haza magához, de megmutatta a telóján hol él,hát én elvoltam ámulva.Azt hittem ugrat, vagy bolond.Aztán 2. randira elhívott magához, ott igazán az ámulat után a kétségbeesés fogott el.

Elég leszek én huszonévesen egy 40 -es férfinak, aki állítása szerint komolyat akar?Család, gyerekek?

Itt tartunk most, de szinte mindig agyalok valamit vele kapcsolatban, mert néha kevésnek érzem magam.


2022. febr. 14. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt ember vagy. Legyél már képes eldönteni, hogy téged milyen ember érdekel.
2022. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kevésnek fogod magad érezni. rosszabb esetben azzal próbálsz majd kompenzálni, hogy feladod saját magad az ő céljaiért.
2022. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem vmi ismerőse , barátja adta neki köcsünnn .. Jó be löttél etetve bogaram!
2022. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 peca1000 ***** válasza:
100%
Azért ezt kitakarítani hetente...jó gondold meg
2022. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Huszonévesen inkább azon gondolkodnék el, hogy ez a 40-es hapsi miért nem a saját korosztályában keresgél? Dugható, naiv, buta húsnak néz valószínűleg.
2022. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát van az a pénz, ami miatt megéri…
2022. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha airbnb-n kibérelte a randira és következőleg már a miskolci alagsori pincéjébe visz? :D
2022. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Mi a baj a miskolci pincékkel?


Többsége összkomfortos :D :D :D

2022. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mátészalkáról jobbak a tapasztalataim.😎
2022. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb meg csövi szálló.. https://www.youtube.com/watch?v=ttBeYLDHNdc
2022. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!