Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az az általános, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az az általános, hogy az emberek max egy két hétig vannak társkeresőn és megtalálják a párjukat/törlik magukat?

Figyelt kérdés

Én több évig használtam társkereső appokat, persze nem egyben, hanem kipróbáltam, nem jött be, szüneteltettem, aztán újra megpróbáltam, bejött, töröltem magam, mert kapcsolatban voltam, szakítottunk, újra letöltöttem, stb. Most is társkeresőről van párom.


Exeim és a mostani barátom is arról számolt be, hogy letöltötték, volt, aki nem is vette komolyan, aztán használták pár napig, majd jöttem én és velem tudtak normálisan beszélgetni, randiztunk, összejöttünk. Egyik mondta csak, hogy már volt egy darab Tinder randija előttem. Barátnőim is vannak, akik pár hétig használták, aztán nem vált be és hagyták. Na én pont nem így voltam, én sokat használtam, persze megérte, csak kicsit rosszul érzem magam amiatt, hogy másnak egyből jött a siker, szinte küzdelem nélkül.


26/L


2022. febr. 15. 13:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Összességében 7 hónapig használtam, ezalatt volt 2 rövid "kapcsolatom", az egyik 1 hónap, a másik 3, és kb 10 randim. Aztán végre összejöttem a barátommal, fél éve vagyunk együtt, összeköltöztünk. A második kudarc után bennem volt, hogy feladom, elegem van, aztán szerencsére kitartottam.
2022. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Én pár napig használtam csak, bejelöltem sok csajt, még aki online is volt. Nem jelöltek vissza.

Aztán feladtam

2022. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Csak a jól kinézetüeknek jönnek be
2022. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
En se sokaig huztam egyik alkalommal sem. Ha az ember jol tud szurni, akkor viszonylag hamar talal olyat, aki komoly kapcsolatot szeretne. Onanntol par randi utan kiderul, hogy mi is a helyzet.
2022. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig használtam. Napi 10 levél megvolt.Randiig nem jutottam el csak az utolsó személlyel, akinek még válaszoltam a levelére. A többiek már a beszélgetések alatt kiestek. Pedig nagyon akartam esélyt adni, de a férfiak 90 % már a 10 ik mondatnál arról beszélt, hogyan milyen pózokban dug..na meg.
2022. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Regisztráltam, mert a szakítás után mindenki győzködött. 3 matchem lett, abból 1 kamu volt, 1 nem írt vissza. 1 volt, akivel pár napig beszéltünk, lelkes volt, aztán ghostingolt.

Kb. 1 hónapig voltam fent, de köszönöm, ebből nem kérek. Azt vettem észre, hogy azok a csajok, akik használják is a társkereséshez az eszüket és azok a férfiak, akik jól néznek ki, elég könnyen találnak társat társkeresőn. A többiek nem. A kevésbé jól kinéző pasikat max egónövelésre használják a csajok.

2022. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Majdnem 2 év társkeresőzés alatt csak 2 személyes találkozó jött össze, semmi más.

21F

2022. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Írjatok, hogy aki jól tud szűrni, az hamar talál párt. Ez egyébként igaz. Én valóban nem mindig használtam okosan, de amikor tudatosan csináltam, akkor nekem is hamar lett barátom :)
2022. febr. 15. 13:38
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Mert a friss profilkokat magasabbra teszi az algoritmus, és általában a többi jelentkező szemében sem tűnsz kétségbeesettnek.


Ha nem jársz sikerrel, érdemes törölni és újra regizni, friss képekkel, új szöveggel.

2022. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jolvan meg ide se lehet oszinten leirni, megy a lepontozas ezerrel
2022. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!