Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkednétek olyan férfival, aki évekig nem akar összeköltözni, mert jól érzi magát a szüleivel?

Figyelt kérdés
Tehát azt mondja, hogy ő otthon jól érzi magát, összeköltözés évekkel később lehetne, de amúgy nem nagyon akar költeni semmire, így lakhatásra se. Gyereket nem akar soha.
2022. febr. 15. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én nem. Nem a gyerek része miatt, én se szeretnék tehát az még szimpatikus is. De én szeretek együtt lakni a párommal és nem várnék rá évekig.
2022. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ilyennel jàrok csak nem mondja.

De az elotte levo exemnek is teljesen jók voltak a napi egyutt alvások, rendszeres szex, közös progik évekig összeköltözés meg soha nem volt.



Mingli kapcsolatok ezek



A férfiak java része smucig es inkabb anyukával el.

2022. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

A mostani pasimnak is teljesen jo hogy engem vmi szállodának néz. Jön kajál szexel alszik es jo'van ez éveken évtizedeken át is


Mindkettő 40 körüli es itt tartanak még mindig.

2.voltam

2022. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem, állóvizben a halak basznak, nem az emberek.
2022. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Már az ismerkedés alatt kiszelektálon az életképptelen anyuci kedvenceit.
2022. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Gazdagok is ilyenek saját lakással. Felmászkálnak a nőhöz es derogál összeköltözni.
2022. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Vagy felhurcolják a nőket es ennyi.
2022. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
20-22 évesen ez nen gáz. 30-32 évesen az.
2022. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Álomszituáció lenne. Mondjuk én az életképtelen albérleteseket szoktam kiszelektalni első körben.
2022. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy a 8-as írja, szerintem is sok függ a kortól. Nem ugyanaz várható el egy 20 évestől, ami egy 30 évestől. Akar nő, akár férfi az illető.

A gyerek téma meg egész más kérdés, én pl szeretnék, így ez már egyből kizáró ok, míg az otthon lakás változhat és abban lehet kompromisszumot kötni. A gyerekvállalás komoly dolog, az nem olyan hogy beadom a derekamat mert a másiknak ez vagy az a jó. Mindkét félnek ugyanazt kell akarni.

2022. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!