Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tovább ismerkednél olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább ismerkednél olyannal, aki egy találkozás után szexelni is, meg öngyilkolni is akar?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nézzetek hülyének, mert nem kamu, hanem velem történt meg. 40+-os férfi vagyok, teljesen véletlenül megismertem egy 30+-os nőt. Eleivel chateltünk, telefonon beszéltünk. Többször megbeszéltünk randit, majd lemondta őket a munkája miatt. Igaz, valóban úgy dolgozik, hogy nagyon lehetetlen időkben. Én sosem problémáztam ezen, mondom, ha összejön össze, ha nem, nem. Egyáltalán nem vagyok tudatosan társkereső, inkább csak nyitott bármire. Aztán összejött egy "első randi", ami egy másfélórás kávéházi beszélgetés volt, mindegyikünk kicsit mesélt a munkájáról, hobbikról, életfelfogásokról stb, majd egy ilyen buszmegállóigkísérős, barátipuszis elköszönéses zárással abban maradtunk, hogy folytatjuk az ismerkedést, megvolt a szimpátia. Ezzel nem is lenne baj, mivel nem is vártam semmivel sem többet az elsőtől.

Erre pár nappal később hív, de csak később látom meg és rámír, hogy "gyere fel, szexelni akarok". Megelepődtem, mert nagyon szolíd és diszkrét volt a találkozásunk, de persze férfiként nyilván nem esett volna nehezemre :)))

Majd elkezdi kérdezgetni, hogy hol van a főváros legnagyobb pontja, mert le akar ugrani, elege van az életéből, meg akar halni. Totál ledöbbentem, mondtam is neki, hogy pozitív és kellemes, de mindösszesen egy találkozás után miért mondja ezt, illetve próbáltam kicsit rávezetni arra, hogyha szellemileg autonómiára törekszik, akkor nem fog függeni senkitől, semmitől lelkileg, így ilyesmi nem jut eszébe. Eleve van bennem egy segítő hozzáállás, mindig védelmezem, oltalmazom az elesetteket, gyengéket, bajban lévőket és ha tudok, segítek mindenkin, tőlem telhető mértékig. Tőlem pl itt a gyk-n sem lehet sosem olyan választ olvasni, ami visszafordít a kérdező ellen, illetve sosem játszom megmondóembert. Itt is igyekeztem felvenni a másik fél nézőpontját, de nem állt össze. Egy 36-37 éves nő, aki először vidám, pozitív, egyszer találkozik velem, nem hiszem, hogy azonnal szerelmes. Nem hiszem, hogy 4-5 nap alatt akkorát változik az élete, hogy meg akarjon halni. Nem hiszem, hogy egy másfél órás kávézás után mindjárt ilyesmivel kellene lerohannia. Illetve megbékíthetetlen volt. Tehát nem az a panaszkodó, aki segítséget vagy figyelmet kér és ha megkapja, akkor megbékél. Ráadásul nem is zsarolólag mondta, hogy pl "ha nem megyek oda, akkor ststb" hanem egyik üzenete írásban, hogy szexelni akar, szóban meg meghalni akar. Én elköszöntem telefonon, mondván, hogy egy munka miatt fel kell hívnom az egyik társamat, aztán letettem. Nem hívtam vissza, hogy érezze, kiszálltam a játszmájából. Ha felhívna, vagy írna, akkor azz mondanám neki, hogy "neked terápiára van szükséged", csakhogy kijózanodjon.


Ami miatt ezt leírtam, csak egy oka van: mit tennél? Elengednéd a kezdődő kapcsolatot, vagy megpróbálnál kihozni belőle valamit?


Én nem tudnék felnézni rá, illetve tisztelni egy olyan valakit, aki ekkora drámát levág úgy, hogy nem is ismerjük egymást szinte. Ha kérne segítséget, mivel sokféle megoldást és coach módszert is ismerek, szívesen segítenék, de ehhez neki kellene kérnie, ám párkapcsolatról szó sem lehet ezután részemről.



2018. szept. 3. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Ez a nő nem normális.

2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az utolsó bekezdéseddel megválaszoltad. Nem érdemes ilyesmibe belemenni, egészséges, egyenrangú kapcsolat ebből már nehezen lesz.

Ahogy olvastam, az ugrott be, hogy mi van, ha borderline vagy bipoláris? Az ilyen random és hirtelen hangulatváltások úgy tudom, ezekre a személyiségzavarokra jellemzőek. Ha ezek bármelyike, akkor tutibiztos, hogy halálra ítélt a kapcsolat, amennyiben ő ezt nem ismeri fel és nem kér szaksegítséget.

2018. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Törlés, tiltás. Nem véletlenül nincs senkije. Valami bipoláris elmeroggyant lehet. Kerüld jó messzire.
2018. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudnék ilyen emberrel ismerkedni, a sex felét még nnnah valahogy probálnám pozitívan venni -talán ki van éhezve, talán erősen beindítottam, kitudja... habár az is erős egy randi után smsben, akkor már inkább a randi után/alatt azonnal s ámmen-, az öngyilkolós felét viszont nem tudnám hosszútávon elviselni, hülyét kapnék, én alapból nagyon pozitív vagyok, ha car van abba is meglátom a jót, úhygogy egy ilyen ember engem nagyon lelombozna.

Max sexet hoznék ki a dologból, de azt is csak csínján, nehogy miattam öngyilkoljon, vagy még azt se, hogy utána küldögesse nekem az öngyilkolós sms-ket, inkább sex se kell.

34n

2018. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem, minek? Mit nyernék vele? Neki amúgyis a testiség fontosabb, meg amúgyis meg akar h@lni. Ha párkapcsolatot keresnék, akkor nem iylen emberrel kezdenék. Az öngyi elől talán még menthető lenne, de totál más az egész értékrendje, meg távol áll tőlem az egész szemléletmódja.
2018. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
*még nem olvastam a kérdés kifejtését
2018. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

*Erre pár nappal később hív, de csak később látom meg és rámír, hogy "gyere fel, szexelni akarok".


Basszus, kifogtál egy nimfomán, borderlinos nőcit:DD

Ez ám a fogás:DD


Szerintem fuss, hátra se nézz:DD

2018. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Én pont azt tenném, amit te tettél. Nem tiszted az összes embert megmenteni aki az utadba kerül, nem ez a munkád. Segíteni lehet, meg kell is, de van egy határ, ahol már a te személyed, életed áldozódhat be. Nekem úgy tűnik, hogy a nő megmentőt keres, nem pedig társat. Abszolút nem normális dolog, hogy öngyilkossági szándékkal terhelt téged ennyi ismeretség után. Pláne, hogy előtte szexelni akart. Én nő vagyok, nekem férfi volt ilyen ismerettségem. Ő is pár találkozás után (nem randi, más jellegű) elárulta, hogy öngyilkos akar lenni. Próbáltam segíteni, lebeszélni, a lelkére beszélni. Egyre rosszabb lett. Már minden nap küldte nekem az öngyilkossága tervezetét. Én kikészültem. Úgy éreztem, hogy ha nem segítek, bűnös leszek, ha valamit tesz magával. Viszont semmilyen segítségem nem hatott. Akkor tiltottam le, amikor képeket küldött az önvagdosásáról. Én azt gondolom, hogy még ha a te ismerősöd nem is jutott el idáig, neki is pszichés zavara lehet, ami az első pár alkalommal abszolút nem látszik.
2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Én felpontoztam az összeset.
2018. szept. 3. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt már dolgom ilyen nővel.Örökké jött ezzel az öngyilkos leszek dumával.

Még egyszer biztos,hogy nem esek abba a hibába,hogy ilyen hölgyeménnyel ismerkedjek.

Szerintem jól döntöttél.Az ilyen embereken akkor lehet segíteni,ha beismerik maguknak,hogy baj van a fejükben.

2018. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!