Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny vagy inkább hátrány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy inkább hátrány egy férfi számára ha nem igényli a nőket?

Figyelt kérdés
Mondjuk tipikus agglegény típus, szeret egyedül lenni, szexet sem igényli.. ismerek ilyen embert, jól elvan egyedül, szereti a magányt, szerintem irigylésre méltó kicsit, szerintem rengeteg gondtól szabadul meg, ha egyedül boldog tud lenni szerintem az szerencsésebb az életben, szerintetek?
2022. febr. 16. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Tioikus boldogok a lelki szegények.A

mig nem tudod mit hagysz ki vagy azt hogy milyen jo egy idilli kapcsolatban egy verbeli nővel addig azt hiszed ugy kerek a világ ha csak te vagy benne önzőn magadert.

2022. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*tipikus

Amig

2022. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az egyedülálló életnek is megvannak a maga előnyei, de az ember alapvetően társas lény. Ha valaki nem igényli a párkapcsolatot az nem feltétlenül baj, de mögé kell nézni, hogy mi ennek az oka. Ha valóban úgy érzi, hogy kitöltik az életét más dolgok és vannak emellett minőségi emberi kapcsolatai, akkor oké. Ha viszont frusztráció, önbizalomhiány vagy kötődési problémák állnak a háttérben, akkor csak ideig-óráig tudja magát nyugtatni azzal, hogy jobb egyedül, mert az alapvető természete úgyis jelezni fogja neki, hogy hiányérzete legyen.
2022. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Chadnek hátrány, átlagos férfinak előny lenne, csak épp nem így van. Ha így lenne, nem írna ki ilyen kérdést.
2022. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14-15 éven keresztül voltam kis túlzással egyfolytában kapcsolatban. Jelenleg kicsit több, mint egy éve vagyok egyedül és teljesen jól elvagyok. Aztán majd lehet változik...bár ha rajtam múlik tuti nem.
2022. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak önvédelem részükről. 35 éves korukra teljesen ki készülnek a magánytòl.
2022. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok és szar egyedül ,de nem fogok összejönni akárkivel csak azért hogy ne legyek egyedül.
2022. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29 vagyok, én elvagyok egyedül igaziból, persze a hormonok tombolnak, de arra ott a maszti meg pár segédeszköz. Ha lesz valakim lesz, ha nem nem. Nekem mindegy, de kényszerből nem állnék össze senkivel az is biztos. A jelenlegi szabadság nekem megfelel, elvégre jó hogy senkihez nem kell alkalmazkodnom.
2022. febr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"35 éves korukra teljesen ki készülnek a magánytòl"



Nem, addigra az lesz a valosag.



37F incel

2022. febr. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!