Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-on éves lányok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves lányok nagyrésze még bulizni, fiúzni akar, elköteleződés helyett?

Figyelt kérdés

Én így látom, ami kicsit zavar mert én 24 évesen már komoly lányra vágyom. Egy bulis lány nekem komolytalan.


Mikor állnak le a csajok ezzel?


2022. febr. 19. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Huszonéves vagyok és örülök ha célt találok az életemnek, nem az hogy családot alapítsak mint ennyi idősen apám. 21/f
2022. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Leállni nem fognak, családot esetleg 30-35 körül akarnak.
2022. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
persze, csaponganak f-ról f-ra, mindenki unalmas lesz másnapra, egyik se tudja mit akar, mindent most azonnal..nem valók ezek kapcsolatra. a te korodban 30 alattiak nekem láthatatlanok voltak és ez azóta sem változott
2022. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
16 éves korom óta akarok családot, 19 évesen házasodtam, 21 évesen szültem. De én egy ritka kivétel vagyok😝
2022. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt, mikor akarjanak bulizni? 40 évesen, 3 gyerek mellett jöjjenek rá, hogy még élni akarnak?

Másrészt, baromi sok lány akar fiatalon elköteleződni, sanszos, hogy több, mint ahány fiú, bár erről statisztikai adatom nincs, tehát ez max. egy sejtés. Mindenesetre, ha nem találsz egyet sem, aki elköteleződni akar, akkor: 1. Nem veszed észre ezeket a lányokat. 2. Csak veled nem akarnak elköteleződni. Amit nem csodálnék, mivel hetente legalább egyszer kiteszel egy ehhez kísértetiesen hasonló kérdést, ami baromi ijesztő.

2022. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Huszonéves lányok azok vágod, hogy 20-29 között vannak?


Egy 20 éves max másodéves egyetemista lány, 29 évesen pedig egy felnőtt nő egzisztenciával…

2022. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén, szerintem nem is egészséges nagyon fiatalon elköteleződni. Nyilván ha úgy érzi valaki, hogy megtalálta az igazit, akkor ne szakítson vele csak azért, mert még csak 20-21 évesek, nem pedig 35, de hajszolni sem kell a családalapítást.


Mondom ezt úgy, hogy 20 és 25 éves korom között komoly kapcsolatban éltem, de sajnos bántalmazó volt.

2022. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagy kamu, hatalmas baráti köröm van. 8-ból 7 lány már házasodna (1 aszexuális), míg 10-ből 8 pasi nem akar semmi komolyat, inkább csak bulizni, játszani.
2022. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A bulizás, szórakozás miért zárja ki azt, hogy a pároddal csináld, akivel komoly kapcsolatban vagy?


Mi már jegyesek vagyunk, mégsem lettünk otthonülők. Megyünk a szingli barátainkkal mindenhova, annyi a különbség a szingli életvitelünkhöz képest, hogy csak egymással flörtölünk meg kezdünk.

2022. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Hol a p!csában volt ez a sok álkeresztény szüjjémán mikor én kerestem párt?! Érdekes akkor mind csak bászni akart. (vagy én voltam hibás, nem tudom. Akkor nem voltam ilyen szabadszájú):D

:D Érdekes én sosem voltam f4szról f4szra bulikirálynő mégse kellettem.

Bár jobb is igazából mert mnost már eret vágnék ha otthon kelle gyerekgyártanom :D

2022. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!