Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes örökre lemondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes örökre lemondani a ismerkedésről 27 (majdnem 28) évesen, ha nem vagyok gazdag és még a nagymamámnál lakok?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, amikor 21 éves voltam, akkor kezdtem az egyetemet és a nagymamámnál ragadtam. Infós diplomám van, vidéken dolgozok. A keresetem nem sok, nincs meg bruttóban 500.000, ezért most akarok egyszerűbb munkát vállalni a hétvégékre. Saját lakásra ahogy számoltam 45 éves korom előtt sehogyan se telne, a szüleim nincstelenek, nem tudnak segíteni.

A hétköznapi munka után kondizok. Mielőtt 40 leszek mindenképp szeretnék versenyezni testépítésben (ez egy gyerekkori álmom, nem akarok róla lemondani). Ezek miatt semmi időm nem lesz ismerkedni.

Valamint az is megnehezíti a dolgom, hogy nem volt még soha barátnőm és nagyon zárkózott vagyok.

Érdemes magammal foglalkozni és végleg lemondani az ismerkedésről?



2022. febr. 20. 15:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Bár annyi lenne a fizum mint neked, én a csajozás miatt nem is aggódnék. 😃
2022. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha most azt mondák itt anonimok, hogy mondjál le, akkor lemondasz?
2022. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet én számolok valamit nagyon rosszul, de, ha nagymamádnál élsz, minimum feleződik a kiadások, ami a lakhatást illeti. Legyen 15 000 forint a kondi, meg költs sokat kajára, mert izmosodni akarsz. Így is 200 körül kéne tudnod félre rakni havonta. Egy lakás 20 millából jelenleg simán meg van. Tehát 2 év elég kéne legyen az önrészre.

Amúgy nagyobb gond, hogy zárkózott vagy és nem tudod, hogy nyiss a nők felé.

2022. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as, igen, kb annyit rakok félre, de a környékünkön a 35nm-es panellakások 30 millióba kerülnek. Ha kicsit jobbat akarsz, akkor az 40millió.

Igen, nagyon zárkózott vagyok, meg sokszor zavarban vagyok, ha beszélgetek vkivel, ami ennyi idősen nagyon gáz.

2022. febr. 20. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehat, sokat keresel, bar matekbol rossz vagy (siman lenne hamarabb is lakasod...) es meg gyursz is... Siman talalnal baratnot.
2022. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok,

Én a mai napig van, hogy remegek interakciók közben, pedig 5 lánnyal voltam már együtt, meg most volt nem rég 2 randim is, mind a kettő csókkal zárult.

Van hogy ki is mondom, hogy hűh hát most ettől zavarban vagyok, stb, felvállalom lazán, és ez valamennyire felold.

2022. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2022. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek alapján tök jó fogás vagy. 28 éves vagy, van diplomád, ráadásul keresett. Gyúrsz, úgyhogy biztos jobb a tested, és spórolsz is.


El kell költöznöd Bpre többször ennyi fizuért és minden gondod megoldódik. Ha zárkózott vagy, elég egy szobát bérelned, és máris lesz haverod, akivel ki lehet mozdulni.

2022. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7, Balaton északi partja.
2022. febr. 20. 16:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Informatikai diplomával nem ismered a kamatos kamat fogalmát , ami azért elég aranyos.
2022. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!