Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden gazdag cégtulajdonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gazdag cégtulajdonos elfoglalt és az átlagosnál kevesebb időt áldoz a szerelmi életére?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem augusztus legelején egy férfival, akinek van egy cége, ami 60 főt foglalkoztat. Rendszeresen viberezünk, de csak reggel és munka után ír este. Napközben nagyon ritkán. Sok gondja van a cégnél szokta írni, nagyon sokat dolgozik. Összesen 7 alkalommal találkoztunk, megjegyzem 200 km távolság van köztünk. Én is elfoglalt vagyok, én egy kisebb céget vezetek, ami nem az enyém. Múlt héten is lemondott egy találkozót, mert valami tárgyalása volt. Sajnos felháborodásomat tudtára is adtam, ami miatt most még ritkább a kommunikáció. El sem tudod képzelni, hogy milyen egy napom... írta.. Sosem volt még cégtulajdonos, meg gazdag pasim. Kérdezném azokat, akik ismerkedtek már ilyen férfival, hasonló volt a tapasztalat? Nehezen összehozható találkozók, napközben minimális kommunikáció? Én kicsit máshoz vagyok szokva, de lehet náluk ez a szokás.

2021. dec. 12. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Apum cégtulajdonos volt és igen nagyon sokat dolgozott, mert ha nem teszi minden leáll, de attól még mindig szakított időt arra ami számít (ránk)

de ez igaz úgy általában arra akit érdekelsz az fog rád időt szakítani, ha meg tényleg annyira sűrű az ideje hogy nem tud akkor egyáltalán kell-e neki egy kapcsolat? Vagy kell neked olyan pasi akinek csak pénze van de soha nem lesz rád ideje?

2021. dec. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Kamukérdés.

Egyébként igen, ha ő egy tulajdonos-ügyvezető, aki jó magyar szokás szerint mindent maga akar kontrollálni a cégében és semmilyen lényeges döntési felelősséget nem enged át másnak, akkor simán kijöhet neki a heti 60-70 munkaóra. Ha te is kisvállalkozásban dolgozol és ismered ezt a világot, lehetnél vele megértőbb és gondolhatnád, hogy fontos vagy neki, ha minden reggel és este tölt veled időt.

2021. dec. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekik általában azaz életük , és kevesebb idejük marad, vagy sok esetben nem is fontos számukra a szerelmi élet.


Sok vállalkozót ismerek, a legtöbbnek az a legfontosabb számukra, hogy azt mutathassák a világ felé, hogy van egy jóravaló szép feleség 1-2 szép gyerek és mennyire nagyon boldogok.

2021. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Részedről ez borzasztó nagy hiszti ez.
2021. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A vőlegényemnek saját cége van, és igen....állat sokat dolgozik!!!!

Nyilván a jó életszínvonal nincs ingyen!

2021. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy közmunkást.
2021. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"tárgyalása volt. Sajnos felháborodásomat tudtára is adtam"


Csoda, hogy még nem dobott ki.


Én nem vagyok cégvezető, de napközben én sem csevereszem, mert kizokkent a munkából.


N

2021. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 es egy héttel korábban lefixáltuk az időpontot. Én is céget vezetek egy gyógyszertárat 10 fővel és a tali előtti nap államvizsgáztam, szereztem meg a 4. Diplomámat. Azt beszéltük meg, hogy együtt töltjük a másnapot.
2021. dec. 12. 09:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok a diploma...
2021. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet. Az én főnököm is 4kor kel, 5re jön utána beleveti magát az irodába. Néha kijön, beszélget picit. Közben kap 3 telefont. Sok időt dolgoztunk együtt, nem leányálom amit csinálnak. A miénk csak egy pici 40fős cég,de nagyon kemény melót végez a vezér.

Konkrétan 9kor a felesége felhívja és hazaparancsolja enni, mert azt is elfelejt. Úgy este 5körül szokott 12óra móka után hazaesni..


A szomszedom szintén egy 30fős vállakozás ügyvezető tulajdonosa.

Ő is igyekszik kiszervezni amit lehet ígyis reggel 5kor kel, hallom,hogy csörög az ébresztője, majd 6ra megy dolgozni és 6körül jár haza, péntekenként megy jógázni akkor 5körül hazaesik..

2021. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!