Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a célja? Ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a célja? Ismerkedés, barátság, esetleg több?

Figyelt kérdés

Üdv!


Beszélgetek egy lánnyal messengeren, aki rám írt. Visszamenőleg már ismerjük egymást korábbról. Beszélgetünk a mindennapi dolgokról, de ennyi. Én szeretném jobban megismerni, mint korábban, de keveset is beszélünk, mert mind a ketten elfoglaltak vagyunk. Bár én picit jobban ráérek, és gyakorlatilag ha nem alszom, bármikor, bárhol tudok neki írni. Kíváncsi vagyok, hogy most ezzel mi a célja? Azért írt rám csak a múltkor, mert unatkozik? Barátkozni szeretne, vagy szeretne mást is? Megkérdeztem tőle, hogy összefutunk-e, találkozunk-e valamikor, de csak annyit írt erre, hogy "össze kellene már". Ha írok, általában Ő is ír, de van hogy csak 2-3 óránként, vagy több idő után. Viszont ha nem írok, akkor nem is keres. Ezzel alapvetően nincsen baj, mert én sem tudok mindig rögtön vissza írni, én is dolgozom, és csinálom itthon is amit kell, de annyira frusztráló, hogy most nem tudom ezt így mire vélni. Némi beszélgetés, témázgatás után megint rákérdeztem tőle (pár napra rá), hogy egy kávé valamikor, erre csak annyit írt, mint előtte. Pont ma, pont most rákérdeztem tőle, hogy hogy dolgozik a héten. Erre írta hogy egy nap lesz otthon hétköznap, de akkor is megy el, mert dolga van. Ez most mi? Nem mellesleg alig ír. Néha jobban, néha kevesebbet.


Nem vagyok bunkó, sem előítéletes, nem akarok semmit sem siettetni, csak tényleg nem tudom mire vélni ezt az egészet? Tudok várni, mert most jelenleg nincsen más nő aki felkeltette volna az érdeklődésemet egy ideje.


(Tudtommal nincsen senkije, még írta is, hogy néha már rossz neki egyedül. Ettől függetlenül mivel egy nagyon szép hölgyről beszélünk, így előfordulhat, hogy mások is próbálkoznak nála. Sőt, ebben biztos vagyok. Viszont erről meg nem írt nekem, értelemszerűen. Majd rákérdezek tőle, ha nem lesz egyértelmű a dolog számomra, nem mutat semmit felém, mert ez így nekem eléggé furának tűnik. Szerintem várok vele egy picit, és megkérdezem tőle, hogy hogy áll ismerkedés, pasizás szempontjából, esetleg van-e valakije akivel éppen van valami, mert kíváncsi vagyok. Ha olyan választ ad, akkor egyértelműen hagyom az egészet. De akkor miért írt?)


Veletek fordult már elő ilyen? Mi lett az eredménye? Kapcsolat lett belőle, vagy csak barátság és ismerettség, esetleg abba is maradt a dolog?


Vagy várjak még vele, és esetleg próbálkozzak tovább? Ígéretes személyiség, én kedvelem, csak a szándékát nem tudom pontosan, hogy mit szeretne.


Majd jönnek az okosok, hogy kérdezzem meg tőle, de inkább csak arra válaszoljatok, hogy szerintetek várjak még vele, hátha kibontakozik, vagy ne is próbálkozzak többet a közeledéssel? Mert ez így nekem picit bosszantó.


26/F



2022. febr. 28. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
ha a kettő közül lehet választani akkor ne is próbálkozz
2022. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Figyelj nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak unatkozik, vagy max. barátságot szeretne. Ha érdekelnéd, bele menne a randiba és nem azt mondaná hogy nincs ideje. A nők így próbálják barátság zónába terelni a férfiakat, kihúzzák magukat a dolgok alól, de egy barát jól jön akivel lehet beszélgetni, viszont szerintem többet nem akar tőled. Esetleg ha nagyon szeretnéd a dolgot akkor várj amíg ír, ha több nap telik el akkor esélytelen. Ha max 2 nap akkor lehet, hogy tényleg sok dolga van. Mi nők is ha komolyan gondoljuk valakivel minden alkalmat kihasználunk, hogy beszéljünk vele ha tetszik valaki.
2022. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, beszélgess még vele, aztán kiderül. Először is, ne írj állandóan. Írj napi párszor, és ne ess kétségbe, szedd össze magad! Megérzik, ha kétségbeesett vagy, és az nem jó jel nekik.


Következő, a találkozót ne erőltesd egyelőre, ne az legyen a látszat, hogy te sietsz, mert az sem jó jel. Ismerkedj, de tartsd be a határokat.


Lehet, hogy ő "lassabban" szeret haladni, valami problémája van, ami tőled független, lehet, hogy valóban van több jelentkező is, de az nem baj. Az, hogy ő írt először, válaszol minden nap, nem azt mondja, hogy nem akar veled találkozni, az mind csupa jó jel. Nyugodj le, sietsz valahova?


Most képzeld a másik oldalra magad, te itt túlagyalod, lehet ő is. "Miért ír állandóan, ilyen sokat? Nincs más dolga? Nem beszélget más lányokkal? Ha nem miért nem?" Nem is folytatom.


2 verzió van, az agyad lelassítod, és nem egy általad kitűzött célt akarsz elérni minél hamarább, hanem ismerkedsz, vele törődsz. Vagy van a másik verzió, hogy all-in, elmondod, amit érzel, gondolsz, és választás elé helyezed, de a lányok általában nemet mondanak, ha nem biztosak valamiben.

2022. febr. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Valahogy így értelmezem és látom én is, hogy offos a dolog. Nem azért, mert ha barát zónába tartana, akkor is fent tartanám vele a kapcsolatot. Igazából picit több mint 2 napig nem voltam elérhető a héten. (Nem volt jó a telefonom.) Nem írt, nem keresett. Ha nem írtam volna rá a hétvégén, lehet hogy nem beszéltünk volna azóta sem, ha én nem írok. Kicsit ez érdekes számomra. Akkor marad a friendzone. Kétlem én is, hogy lesz ebből bármi is. Ha akarna találkozni, már elfogadta volna a meghívást konkrétan, vagy elhívott volna Ő engem. Nem pedig olyanokkal válaszolt volna hogy: "össze kellene már", meg hogy "ideje lenne már". Akkor marad a sima csevegés, de ennyi. Ha szeretne valamit, akkor majd ír ezzel kapcsolatban, bár kétlem.. Köszi szépen a válaszokat.

2022. febr. 28. 02:50
 5/17 A kérdező kommentje:
Közben látom hogy megérkezett a 3.-ik válaszoló is. Köszi a választ. Elgondolkozom ezen is. Akkor egyenlőre maradok a sima csevegésnél csak, és próbálkozom majd idővel tovább. :)
2022. febr. 28. 02:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

*egyelőre


Ha ilyen hibákat vétel vele is, akkor bajban leszünk!! :D

2022. febr. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jogos. :D Köszi az észrevételt. Gépelni gyorsabban tudok néha mint ahogy a szemem jár. :D
2022. febr. 28. 03:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, csak akkor legyék azért, mert 600+ leütés \ perc, 99%-al. :D


Na, sebaj


Egyébként amennyire hülyén, és olykor kiábrándítóan hangzik, de neki kell állni ilyen kis "játékokat" tolni, pl. nézd meg, hogy mi történik, ha nem írsz 2napig. Én nem csináltam ilyet soha, nekem valahogy mindig olyan csajok jutottak, akik maguktól lökték a sódert egész nap, de állítólag ez szokás. Ha úgy érzed, hogy nem méltatlan hozzád, vagy hozzá, akkor lehet megér egy próbát. De én azt javaslom, hogy tényleg chillezz, és csak legyél elérhető, érdeklődj, éreztesd, hogy érdekel, de, és ez nagyon fontos! Ne tűnjön úgy, hogy úgy érzed, hogy ő az egyetlen választásod, hogy te nagyon magányos vagy, hogy nem tudsz mit csinálni nélküle, meg ilyenek. Képzeld el, ha ezeket érzi egy lány, mit gondol?


Adok egy példát -> "Miért viselkedik úgy, mintha én lennék az egyetlen nő a földön, mintha mindenképp meg akarna hódítani? Nem vagyok én olyan jó... Nem is vagyok "ez és az". Most ez engem hülyének néz? Vagy ő ennyire hülye?" stb. Ahogy te gondolkodsz, szorongsz, úgy lehet ő is.


Én annak idején 8 hónapig chateltem az asszonnyal, előtte 3x randiztunk, se veled se nélküled volt, már senki, csak én hittem abban, hogy összejön. Ő sem hitt benne, sokszor visszautasított, de írt minden nap, reggeltől estig. Ennek nagyon sok éve, és azóta is itt ül mellettem.

2022. febr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem kell túlgondolni azért, mert ő nő, te meg férfi. Attól még rádírhat csak simán, mert beszélgetni akar, vagy kíváncsi, hogy mizu veled. Én is nő vagyok, és volt, hogy random eszembe jutott egy férfi ismerősöm, akivel már rég dumáltam, és ráírtam, hogy mizu vele. Vagy beszélgettem volna valakivel, és eszembe jutott, hogy jót dumáltunk egyszer, szóval felkeresem. De ez nem azt jelenti, hogy ismerkedni akarok, csak társas lények vagyunk, és néha jól esik az emberi interakció.

Nekem leírás alapján úgy tűnik, hogy ő is inkább csak simán írkálni akart, mert miért ne?

2022. febr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8-as és #9-es köszi szépen a válaszokat! :)


Ami azt illeti a helyzet kicsit komplikáltabb, bár ezt lehetséges hogy csak én bonyolítom és gondolom túl. Az a baj, hogy tudnék írni vagy 2 órán keresztül egy regényt, és szerintem úgy az alapján, már ti is tudnátok adni akár konkrét választ, már csak tapasztalatból is. De ha most én azt el kezdem leírni, akkor úgysem fogja elolvasni senki sem. :D


" de neki kell állni ilyen kis "játékokat" tolni, pl. nézd meg, hogy mi történik, ha nem írsz 2napig. Én nem csináltam ilyet soha, nekem valahogy mindig olyan csajok jutottak, akik maguktól lökték a sódert egész nap, de állítólag ez szokás. "


Ez már megvolt tulajdonképpen bár nem szándékosan, hogy nem írtam két napig. Nem történt semmi, nem írt magától. Annak idején munkában Ő is ilyen volt, hogy csak lökte a sódert, hülyültünk, és akkor tényleg rengeteget beszélgettünk, különösen Ő róla, általában. Megállás nélkül pittyegett a Messenger, mert munkán kívül talán jobban és többet beszélgettünk vele kapcsolatos dolgokról, mint munkában. Mondjuk, ez szerintem teljesen normális hiszen a munkahelyen általában a többi ember előtt, ráadásul meló közben nem igen beszél olyan dolgokról az ember, amit amúgy lehet hogy odahaza sem feltétlenül beszélne ki. Tele volt problémákkal, és gyakorlatilag mindent megosztott velem.


" Adok egy példát -> "Miért viselkedik úgy, mintha én lennék az egyetlen nő a földön, mintha mindenképp meg akarna hódítani? Nem vagyok én olyan jó... Nem is vagyok "ez és az". Most ez engem hülyének néz? Vagy ő ennyire hülye?" stb. Ahogy te gondolkodsz, szorongsz, úgy lehet ő is. "


Nem rossz példa, igazad van. Bár egyre inkább kezdem elengedni a dolgot. Tudja Ő egyébként magáról, hogy egy gyönyörű nő. Ezt mondani sem kell neki, szerintem látja másokon amikor tudatják vele, a tekintetükből, hogy látják rajta a ragyogást. Voltak / vannak hasonlóságok bennünk, viszont több az ellentét is. Hozzám képest kicsit önfejű, én azért nem egészen ilyen vagyok. Tudom, az ellentétek állítólag vonzzák egymást.


" Ha úgy érzed, hogy nem méltatlan hozzád, vagy hozzá, akkor lehet megér egy próbát. "


Ilyenről szó sincs, hogy Ő méltatlan lenne hozzám. Inkább én érzem ugyanezt sokszor, fordítva, hogy én vagyok méltatlan Ő hozzá. :D


" Én annak idején 8 hónapig chateltem az asszonnyal, előtte 3x randiztunk, se veled se nélküled volt, már senki, csak én hittem abban, hogy összejön. Ő sem hitt benne, sokszor visszautasított, de írt minden nap, reggeltől estig. Ennek nagyon sok éve, és azóta is itt ül mellettem. "


Bár így lett volna annak idején nekem is, vagy lenne most is. :D Gratulálok hozzá!


---


#9-es!


Köszi szépen Neked is!

Igen, nekem is nagyon úgy tűnik, hogy csak simán beszélgetni szeretne. Viszont mint ahogy írtam, voltak korábban dolgok. Konfliktusok, hülyeségek mind a kettőnk részéről, és talán nem úgy mentek a dolgok teljes egészében, mint ahogy azt én gondoltam, vagy Ő is gondolta volna.


Kezd egyre inkább úgy tűnni Én nekem, hogy csak baráti alapon keresett fel újból. És csak én vagyok az, aki túl reagálja vagy képzeli az egészet. Na nem baj, legalább kiderült ez is.


U.I:


Már megint egy ideje fogalmaztam ezt a kis írást itt a gép előtt, így csak annyit zárszóként hogy szívesen beszélnék erről valakivel részletesebben, ahol néhány dolgot jobban kifejtenék. Ha van kedvetek, leírnám privátba a sztorit bővebben. Hát ha jobban ráláttok ti is és talán ti jobban értitek a történetet, mint ahogy én.

2022. febr. 28. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!