Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek valakihez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek valakihez? Honnan tudom felismerni, hogy szimpatikus vagyok valakinek? Az utcán, ha leszólítanék valakit, mire figyeljek oda? 22/F

Figyelt kérdés

Ezek a kérdések vetődnek fel bennem sűrűn, amikor azon gondolkozom, hogy nem jó így egyedül. Se párkapcsolat, se barátok. Nem is tudom, hogyan kellene ezeket jól csinálni. De már rossz egyedül.

Szóval, akármilyen tanácsot elfogadok!

Igen, valószínűleg ez rossz rovat. Ha esetleg nem ide való a kérdés, akkor HELP! ebben is, hogy melyik témában kellene feltennem.



2021. okt. 28. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

utcán ne szólíts le senkit, az a legnehezebb pálya

kezdjél társaságba járni, haverkodjál ismeretlenekkel és majd észreveszed kinek vagy szimpatikus

2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utcán leszólítgatani csak valami ultra-extra jó külsővel-kisugárzással, de még úgy is sanszos, hogy rád hívják a rendőrt / pofánbsznak / lefújnak.
2021. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátok nélkül 22 évesen valószínűleg csekély önbizalmad van. Az utcán leszólítás, ahogy írták előttem, a legnehezebb terep. Baromi sok önbizalmat, spontaneitást, humort, talpraesettséget igényel. És még így sem garantált a siker.(hát még ezek nélkül)


Inkább próbálj meg barátkozni, találkozni emberekkel, hogy először szokd meg a szociális interakciót. Kicsit a semmiből jössz most. De semmi gond, én is hasonló cipőben jártam 22 évesen. Quake 3 arena éjjel nappal, 0 barát, 0 ismerős, 0 esély a csajoknál.

Nekem is sikerült kitörnöm, de nem a csajozással kezdtem. Először kiépítettem pár komolyabb barátságot, aztán tét nélkül igyekeztem találkozni nőkkel, beszélgetni velük, megismerni őket, hogy eleve legyen valami fogalmam arról, hogy a nőt eszik vagy isszák egyáltalán.

2021. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#1 / #3 megpróbálkozom akkor először többet kimozdulni. Hátha elindul belőle valami.

2021. okt. 28. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utcán leszólítás a legnehezebb pálya, még a fekete öves csajozó mestereknek is kihívás, szóval ne ott kezd.

1) Járj társaságba, emberek közé.

2) Kommunikációóóóóóóóóóóóó - bármiről, a lényeg hogy gördülékeny legyen. Ez nem úgy műxik, hogy szia meg szeretnélek ismerni, meg feleségül kérni ja és amúgy Ödön vagyok, téged hogy hívnak. Az érzelmek majd folyamatában alakulnak ki ha van "match".

3) Próba cseresznye minél több lánynál.

2021. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utcán siet mindenki mindenhova. Ne zargasd őket. Iskola könnyebb terep, ott már van egy közös beszédtéma is. Iskolai események nagyon jó helyek erre. Sportegyesületek. A legjobb barátomat úszáson ismertem meg.

A lényeg, hogy legyen közös közeg, mert engem úgy tanítottak, hogy ne álljak szóba idegenekkel. De például egy iskola közös közeg, vagy egy főzőtanfolyam közös közeg. Egy baráti társaság kialakítása előnyös lehet, de hátha előtte összejön.

2021. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!