Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha választhatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha választhatnátok, hogy 5 évig kőkeményen dolgoztok és elérhettek mindent ami az irigylésre méltó élethez kell, vagy 5 évig ültök a társkeresőn aminek az egyetlen eredménye a tönkrement önbizalom lesz, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1.
2022. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lenne választani, de inkább az első opció. 😄
2022. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ehhez képest mit csináltok?
2022. febr. 28. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 4 és fél éve másztam elő az iskolapadból, akkor költöztem el otthonról, mert felénk nincs értelmes munka. Most egy esti okj képzésen veszek részt és rakosgatom össze az önerőt, ha és saját fizuból megcsináltam a jogsit és vettem autót.
2022. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább egyiket sem választom, mert egyik sem érdekel.

Ezzel pedig nem vagyok egyedül, sikertelen férfiként meg főleg nem.

Szóval szerencsére nem kell választanom, de nyilván csakis az elsőt választanám ha kénytelen lennék. Értem a lényeget köszi

2022. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem attól, mert valaki társat keres még dolgozhat keményen az életén és érhet el sikereket, így butaságnak tartom a kérdést. Ugyanúgy attól mert valaki nincs társkeresőn, még nem jelenti, hogy keményen dolgozik. 5 év alatt pedig lehetetlen mindent elérni, ami az élethez kell, az max egy új kocsi ára.


Mi a kérdésed célja?

2022. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 10év kellett,hogy 21éves koromtól 30.születésnapomra hitel nélkül vegyek autót, 2 nagymotort, és saját lakást. Nem csinálnám ujra mert cserébe a szociális életem nulla. 2igazi barátom van akire számíthatok, hiába van meg mindenem, nagyon sok élmény kimaradt..
2022. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 24 vagyok, dettó ezen az úton...de ha már elkezdtem nem hagyom abba, viszont lehet másképpen csinálnám,ha újra kezdhetném
2022. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!