Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában nem is a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában nem is a társkereső pasikkal van baj, amiért nincsenek matcheik? A tinder szándékosan ássa alá a társkereső férfiak önbizalmát?

Figyelt kérdés

Regeltem erre az alkalmazásra. Az első egy hétben jöttek a lájkok, matcheltem is, írogattam a csajoknak (akik persze két mondat után ghostingoltak, de hát ez van, jön helyettük másik). Csakhogy nem jött másik. Kb. egy hét után láthatatlanná váltam, egy nyamvadt lájk nem esett be a huszonvalahány meglévő mellé. Tegnap kértem kiemelést a rendszertől. Ez kb. fél órát jelent, mikor is az algoritmus több embernek dobja fel a profilomat. Erre a harminc perc alatt befutott újabb hat lájk.


Vagyis nem arról van szó, hogy a csajok lennének túl válogatósak, vagy a férfiak lennének vállalhatatlanul xarok, csupán a tinder azt akarja, hogy a férfiak perkáljanak a kiemelésért, extra szolgáltatásokért a rendszerben?



2022. jan. 17. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar eleve lealdozott a tindernek.Noi oldalrol is. X eve meg 100+lajk rengeteg uzi.kb 1.5-2eve neztem utoljara akkor meg elso par napban jottek uzik majd kb szinte semmi. Szerintem alig hasznaljak mar es full kamu az egesz senki nm gondolka komolyan
2022. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tinder nokent sem jott be nekem. Eleve nem hasznaltam a goldot, igy nem tudtam kik jeloltek meg. En meg nem szeretek jelolgetni, csak neha, ha kedvet kapok. A letrejott matchekbol 1 elkuldte a peniszet, 1 nem jott el a randira, 1 pedig eljott es bevallotta hogy hazas es szeretot keres :D plusz volt csomo sehova se tarto vagy felbeszakado chateles. Par het alatt toroltem az alkalmazast.
2022. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha nincs kiemelés fizetve, akkor...??

Akkor a lányok nem kapnak lehetőséget matchre?? O.o

Lehet am, csak kérdem.

2022. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam, hogy néha törölni kell magad és újra regisztrálni, mert a kezdeti "sikerek" után HA NEM fizetsz, nem dobja fel a profilod annyi embernek
2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"akik persze két mondat után ghostingoltak, de hát ez van":


Tehát nem a pasikkal van a baj és nem is a Tinderrel.

2022. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt matched tinderen...? 🙄 😦


21F

2022. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tinderen volt pár matchem csak azt nem értem miért nem veszik a lányok a fáradtságot arra hogy a nyitóleveleimre válaszoljanak? Én bezzeg mindig írok, mondjuk az én dolgom a kezdeményezés de a reagálás miért olyan megerőltető a másik nem képviselőinek? Tudjátok erre a választ? Ne azt írjátok hogy 1 nő 100 pasi mert van olyan hogy olvasatlan üzenetek de a nők arra nem veszik a fáradtságot hogy arra rámenjenek!!
2022. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!