Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annál rosszabb dolog mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál rosszabb dolog mint amikor az ember azt látja hogy az a lány akit megszeretett más fiúval csókolózik?

Figyelt kérdés

Eleve későn volt az első lehetőségem barátnőre de az sem jött össze. 22 voltam akkor, örültem hogy lehet most lesz barátnőm, teljesen bele éltem magam. Már évek óta szomorú voltam hogy még nekem sosem volt. Erre azt látom hogy az a lány akit én már megszerettem más fiúval csókolózik. Sajnos túl sokáig töprengtem és elvitte más. Azzal nyugtatom magam hogyha ő is engem akart volna akkor nem ismerkedik más fiúval. De azért nagyon rossz érzés. Mostmar 25 éves vagyok és azóta nem volt újabb lehetőségem egy lánynál sem. 😥

Nagyon szerencsétlen vagyok ebben.

Van ennél rosszabb dolog amúgy hogy eleve későn jön össze az első lehetőség de abból sem lesz semmi, csak szomorúság?


2022. febr. 28. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

"Eleve későn volt az első lehetőségem barátnőre de az sem jött össze."


Ezt max akkor hiszem el, ha te vagy Rapunzel, és 22 éves korodig egy toronyba lettél volna zárva.

2022. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen van. Ha ezen még 25 évig sajnálkozol.
2022. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Lehet volt már több ilyen lehetőséged is, csak észre se vetted
2022. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Amikor a 3 hetes gyerekemmel úgy indult el a rohammentő, hogy háát, imádkozzunk… az rosszabb volt.
2022. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Ukrajnában sem lehet sokkal jobb...

Na, szedd össze magad és próbálkozz!

2022. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a lánybarátom elmesélte, hogyan szopott le egy fiút, aki valami bárban szedte fel. Én meg szerelmes voltam belé. Olyan volt, mintha kifacsarná a szívem, mint egy mosogatószivacsot.
2022. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Van! Ha azt látja, hogy senkivel nem csókolózik és mégsem kellesz neki! Hoppá!
2022. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van. Amikor a szerelmed a karjaiban hal meg...
2022. márc. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Mikor hívnak a kórházból reggel fél 7-kor, hogy édesanyád az éjjel elhunyt.
2022. márc. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Van egy pár dolog, ami sokkal rosszabb ennél.
2022. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!