Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szerint miért rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint miért rosszabb a prosti, mint az egyéjszakás?

Figyelt kérdés

Valamiért az előbbit sokkal jobban elítélik, sokaknál szakító ok is. Általában két indok hangzik el.

A betegségek, de ez szerintem az egyéjszakásnál is benne van, sőt, rutinos prostizók szerint prostinál kisebb a kockázat. Nem tudom, én nem voltam, de gondolkodtam már.

A másik, hogy prostihoz csak az megy, aki senkit nem tud felszedni, önbizalomhiányos, és nincs meg a hódítás élménye. Ezt elfogadom, de mi van, ha valaki elfoglalt, nincs ideje vagy egyszerűen csak 30-40 évesen már nincs kedve bulikba járni, és ott fűzni a könnyen kapható lányokat, de a szex néha hiányzik neki?


2022. febr. 16. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem mindegy, hogy 1-2x volt, vagy azon kemény maghoz tartozik, akik rendszeresen beszámolókat írnak az erre szakosodott oldalakon. Na az már gáz, akkor már sportnak tekintik a prostizást.
2022. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Mindkét indoknál gyakoribb szerintem, legalábbis azok közül, amiket olvastam, hogy a prostizás mögötti felfogás zavarja a nőket. Tehát fizetsz és ezért cserébe megkapod egy olyan nő testét, aki a háta közepére nem kíván téged. Egyrészt, szörnyű, hogy nincs igény rá, hogy a nő tényleg veled akarjon lefeküdni, másrészt szörnyű, hogy a tény, hogy minimum semleges vagy neki, mint egy asztal, vagy egy szék, rosszabb esetben taszító, a legkisebb mértékben sem hat meg szex közben sem. Arról már nem is beszélve, hogy ilyen esetben semmilyen téren nem cél, hogy ő is élvezze, elvégre a dolga annyi, hogy neked jó legyen. Kvázi egy emberi lénnyel önkielégítesz. Persze, az egyéjszakás esetében sem feltétlen cél, de, ha ott valami fáj, vagy rossz a nőnek jobb esetben lerúg magáról és haza megy. Ezt a prosti nem teheti meg.

Azért ezek szignifikáns különbségek.

2022. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Én szimplán csak nem szeretnék olyan párt, aki adás-vételi alapként tekint a szexre, aminek a vonzalmon (és a szerelmen) kéne alapulnia és MINDEN résztvevőnek élveznie kellene.

Mármint nem tartom rossz embernek azt, aki prostihoz jár, van ilyen haverom és nem ítélem el, de olyan szinten ég és föld amit gondolunk a szexualitásról, hogy elképzelni se tudnék vele kapcsolatot.

2022. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Az egyéjszakás kapcsolatban kölcsönös a szimpátia, mindketten vonzódtok egymáshoz. Ha egy prostival fekszik le egy férfi szerintem szánalmas hogy egy olyan nővel csinálja aki konkrétan előtte ki tudja hány emberrel volt, illetve a nő konkrétan csak oda tartja a fenekét mert a háta közepére nem kívánja a férfit, csak a pénze miatt fekszik össze vele. Ez már önmagában megalázó és undorító.
2022. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Fizetni kell érte, de amúgy jobb.

A saját örömödre csinálhatod, nem kell a nőre odafigyelni, hogy neki is jó legyen. Te fizetsz egy szolgáltatásért ezért neked kell a csajnak megfelelnie.

Arról nem is beszélve, hogy a prostit te választod ki külsőre, az egyéjszakás kaland meg még a legjobb képű férfiaknak is olyan csajjal van aki éppen adódik. Sokszor kommersz külsejűvel vagy túlsúlyossal.

Akármit is mondanak a nők, a prostizás jobb. Csak pénzbe kerül. De a mai világban semmi jó dolog nincs ingyen.

2022. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egykutya lenne. Repülne mindkettőnél ugyanúgy, egy szó magyarázkodásra se lennék kíváncsi. Mással szexelt, kuka, jöhet a következő.
2022. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

"A saját örömödre csinálhatod, nem kell a nőre odafigyelni, hogy neki is jó legyen."


Tulajdonképpen kár lepontozni ezt a válaszolót, a kérdésre releváns választ adott: PONTOSAN ez az a hozzáállás, amit sokan taszítónak éreznek (joggal).

2022. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Én azt nem fogom megérteni soha, hogy emberek miért foglalkoznak egyáltalán mások életével!

Mindenki élje úgy az életét, ahogy jól esik neki, vagy ahogy tudja.

Aki prostizni akar, az prostizzon, aki meg prostinak akar állni, az álljon prostinak.

2022. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ez a nézet is az utóbbi kb 50 évben alakult ki így. Régen a prostizás sokkal elfogadottabb volt(nyilván csak egy magasabb státuszú rétegnek), sok úrfi ott kezdte az ismerkedését a testiséggel.

Nyilván amióta már nem tabu a házasságon kívüli szex már inkább az elfogadottabb, hogy a szimpátia mozgassa a dolgokat, mint a pénz. Azért az egyéjszakás sem egy olyan nemes cselekedet, főleg, hogy sokszor többet is beígérnek csak hogy már szexre kerüljön a sor. A prostinál legalább tiszta, hogy mire megy ki a játék. Ettől függetlenül erkölcsileg nyilván nem legitimálható és valóban sok nő sorsát töri meg sajnos.

2022. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

"Mással szexelt, kuka, jöhet a következő."


Ennek fuss neki még1x

És ha az a bizonyos következő is ugyanígy gondolná mi lenne? Te is szexeltél már mással, úgyhogy kuka vagy szintén ilyen alapon.

2022. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!