Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nálatok kizáró ok egy férfinál?

Figyelt kérdés

Ha egy 20 év körüli srác alapvetően ad magára, ápolt a bőre, haja, jól öltözködik és arcra is átlagos kinézetű, viszont egy betegség miatt hiányzik egy elülső foga.

Ez számotokra kizáró ok egy férfiban?



2022. márc. 1. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
ha nem tudja vagy nem akarja megcsináltatni (korona) akkor igen, kizáró ok.
2022. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, elöl nagyon feltűnő és zavaró. Csináltasd meg mielőbb.
2022. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csináltatja meg? Nem lehet? Vagy csak túl drága? Pedig megéri, mert elől nagyon zavaró, jó eséllyel csak szintén fogatlan lányt fog kapni... És az élet számos területén lesz hátrány, pl munkakeresésben.
2022. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha esztétikus egy ember mosolyoga. Rákérdeznek, hogy mi újság a fogaival. Amennyiben nincs egészségügyi oka annak, hogy megcsinaltassa akkor jelezném neki, hogy sokkal igényesebb lenne ha megcsinaltatná. Ha pedig valamilyen okból kifolyólag nem lehetne, akkor sajnos nem lennék vele.

Bár a személyiség sok mindent szépít :)

2022. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem mindenkinek zavat, még beszélgetésnel is feltűnő.

Csinaltasd mufogat es kesz.

2022. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan az.
2022. márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem az is zavar, hogy egy hátsó őrlő fogam hiányzik. Pedig nem látja senki. De jövő héten végre megcsináltattatom.
2022. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, de ha szándék se lenne benne hogy megcsináltassa, az már igen.
2022. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván zavarna.

Sokan írják, amúgy ilyen kérdéseknél, hogy drága megcsináltatni. Erre semmi állami megoldás nincs ingyenesen? Nem tudom, csak kérdezem, mert oké, tudom, hogy az állami eü szar, de azért az durva, ha hagynak embereket fog nélkül rohangálni. Nem tudom hol laksz, de pl Budapesten a Sote ingyenes, és elég színvonalas fogászati ellátást nyújt.

2022. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: A fogpótlás sztk-ban is fizetős.
2022. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!