Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira ijesztő a távolság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira ijesztő a távolság?

Figyelt kérdés

Lehetett volna több kapcsolatom is, de egyik sem jött össze. Most nyilván nem arra gondolok, amikor én nem éreztem a közös hangot vagy a másik stb. Konkrétan arról van szó, hogy a srácok beijednek kb 100-150 km távolságtól. Nem egy sráccal màr találkozót beszéltünk meg és általában össze is jött, nagyon jó volt az egész, teljesen egy nyelvet beszéltünk, a vonzalom és kölcsönös szimpátia is megvolt. Aztán mindig jött, hogy de a távolság és heti 1-3 találkozás nem elég és így semmi értelme sincs az egésznek. Itt most kimondottan az egyetemista korosztályról beszélek, akik nem 1 városban laknak és az egyetem városa sem egyezik. Igen, lennének időszakok, amikor keveset tudnánk találkozni, de vannak szünetek és vizsgaidőszak. De ez sem elèg. Őszintén nem tudom, hogy velem van-e a baj és nem ebben a világban élek és tényleg hülyeség… De szerintem az esélyt meg lehet adni, úgyis kialakul, kiderülne hogy egyáltalán működne-e. Nem házasságról van mèg szó. És nyilván a másik hiánya amúgy rossz érzés, de legalább a találkozások kárpótolnak, nem? Vagy én gondolom rosszul? Utána meg az idő úgyis eldönti és valamelyest tudunk igazodni egymáshoz…

És ilyen helyzetben mit tudnék csinálni a csalódottsággal és az egész tehetetlenséggel, hogy megint nem rajtam múlt, pedig minden nagyon szép és jó volt…?

És tudom, városon belül keressek, de ha egyszer nem így alakul, akkor nem tudok mit csinálni.

23L


2022. márc. 2. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Fizesd ki te minden útját oda-vissza, aztán rájössz.
2022. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, nem csak ők utaztak volna. Bennem nagyobb hajlandóság volt így utazás terén, ők realizálták, hogy nem leszünk mindig egymás mellett és ennyi. És igazából alig vagyok otthon, ennyi még bőven belefért volna, hogy ha úgy van én utazzak többször
2022. márc. 2. 18:30
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem szimplàn elég, ha beàllítod a tàvolság-szűrőlet 20-25km-en belülre és szvsz.


Nem ér csalódàs (legalàbbis emiatt).

2022. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor is, mert sokan vannak akik hétvégére idejönnek (Balatonfüred) és mennek is haza/ az egyetemre. Szóval hiába állítok szűrőt, lejönnek a haverokkal bulizni, aztán megy is mindenki haza…
2022. márc. 2. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert mindenki volt már távkapcsolatban ilyen korban és tudja hogy értelmetlen. 2 órás utazások, hétvégi találkozások (ha egyáltalán összejön), netes kapcsolattartás, ebből adódó bonyodalmak és ostoba veszekedések. Komolytalan időhúzás.


Ekkora távolságokkal ilyen idősen már csak úgy van értelme, ha hamar összeköltöztök (tehát mindkettőtök elfogadja hogy vagy új városba megy, illetve vállalja a komolyabb kapcsolattal járó felelősségeket). Ezek nem szoktak összejönni, mivel a legtöbb ember ma már nem akar elköteleződni, csak összejárni.

2022. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
A srácok ebben a korosztályban gyakran akarnak szexelni, a távolság pedig ezt akadályozná, mert nem állnál gyorsan rendelkezésre. Ez ilyen sajnos.
2022. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatok macerásak, drágák, csomó időt elvesznek, és érzelmileg nem sokat adnak. Aki teheti, kerüli
2022. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én is kerülöm a távkapcsolatokat. valaki biztos tud ilyet működtetni, én biztos nem. 30 kili a maximum.
2022. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként en sem tudnek elkepzelni a tavolsagot.

Nem fogok miattad otthagyni a munkahelyet, alberletet, meg ilyenek.

2022. márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs messze Füred, ha megbírkózol az életkorbeli távolsággal :)
2022. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!