Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás részemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás részemről, hogy nem szeretnék elvált nővel hosszútávú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Viszont ebben az esetben azzal is számolnom kell, hogy nem igazán van normális értékrendet valló, intelligens nő, aki harminc felett is egyedülálló, nincs gyereke és nem is akar?

2022. márc. 2. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy. Csak ha 30 felett vagy, akkor gondolkodj el, hogy lehet, hogy még csak itt jársz.
2022. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam. Két éve ért véget egy hosszú, éveken át tartó kapcsolatom. Azóta semmi. Akikkel azóta ismerkedtem volna azok vagy foglaltak voltak vagy nem kellettem. Nem segitett rajtam az életmódváltás sem. Egy teljesen átlagos szürke pali vagyok. Velhetoen ezért tartok itt. Már többször elgondolkodtam ezen.
2022. márc. 2. 20:54
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Ki mondta hogy ez túl nagy elvárás? Nyugodtan keress csak ilyet.
2022. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
ne mondj le róla. próbálkozz. sok helyes nő van, aki azt hiszi szintén, hogy nem kell senkinek
2022. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Végül is vénlányok, aggszűzek mindig vannak.

Általában otthon...anyucival.

A válás meg szimpla szakítás, csak épp hivatalos papír is van róla. Felesleges túlmisztifikálni ezt a válás témát.

Melyik a jobb, ha volt a nőnek életében egy férje, de elváltak, vagy ha volt tíz pasija, de egyikkel sem volt házas, csak simán szakítottak?

2022. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz ilyen nőt, akkor nem túlzó elvárás. Ha hosszú évekig egyedül vagy, pedig aktívan teszel érte, hogy part találj, akkor túl nagy elvárás.
2022. márc. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Miért gond ha elvált? Gyerek miatt? Hány éves vagy?

Nem hinném hogy átlagos pasi vagy, ez már a kérdésből kiderül😊 csak nem találod az igazit

2022. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, csak akkor még jönnek az egyéb kritáriumok, Pl hogy ne legyen túl magas, túlsúlyos, legyen hosszú haja stbstbstb.

Én pl az általad támasztott igényeknek maradéktalanul megfelelek, oszt nem egyszer leszerváltak, mert 180 vagyok.

2022. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Mi ebben a nagy elvárás? Pont ugyanezek az elvárásaim és én is 30 felett vagyok és én sem akarom alább adni, akkor inkább maradok egyedül köszi.
2022. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15-ös jól beszél. Egyébként meg ha erre vágysz, szíved joga, nálam a gyerek lenne akadály.
2022. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!