Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hasonló érdeklődési kör, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parasztgyerek kérdése:

Hasonló érdeklődési kör, még sincs válasz. Ennyire számít a külső, vagy milyen lehengerlő szöveget várnak elsőre?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után újra ismerkednék/nyitnék valaki felé, ezért regisztráltam nemrég 1-2 társkereső oldalra. Gondoltam nagyobb eséllyel indulok neki a dolognak. Írtam is üzenetet több számomra szimpatikus nőnek, de válasz nem érkezett egytől sem(8 üziből 6 elolvasva, válasz 0, 2 hét alatt). Több profilon is írták, ne csak egy sima "szia.mizu?"-ra fussa az embertől. Ennek eleget téve, normális, kedves üzeneteket írtam, de válasz semmi. Mit várnak a nők? Mit kellene írjon egy férfi teljesen ismeretlenül 1 kép és pár infó alapján ahhoz, hogy megüsse a minimum szintet?


30/f



2022. márc. 6. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem neked kellene elengedned a dühöt. Ők jelenleg teljesen idegen emberek, ne idegeskedj, hogy nem válaszolnak. Majd valaki biztos fog.
2022. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs bennem düh egyáltalán, ideges meg pláne nem vagyok. Csak érdekelnek a válaszok.
2022. márc. 6. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A netes tarskereso 99%-ban a kulson mulik. Teljesen mindegy, hogy milyen szoveget irsz. Ezt igazabol par onsajnaltato itteni non kivul mindenki siman elismeri.
2022. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

De, dühös vagy és flusztrált, és mindent akarsz azonnal, vagyis nincs türelmed, stb stb.


Ezt az itteni pszichológus hallgatók túlnyomó többsége egyből leveszi és kéretlenül meg is ossza veled.

Szóval készülj kapsz még pár analízist, hogy te milyen vagy belől és mik munkálkodnak benned, hehe, hisz mi már csak tudjuk, kapásbol....

Nyugodtan érezd ki az iróniát a mondataimbol, hehehe.

2022. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Külső a lényeg, nem az, hogy mit írsz.
2022. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!