Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek milyen a lehengerlő és milyen a gáz duma amivel odamennek hozzátok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idegenekkel nem ismerkedem, nekem kell egy közös ismerettség, egy hely, ahova járunk, stb.

Lehengerlőt én még nem hallottam, de csak olyan jönne be, amiben van némi humor, és reflektál rám. Pl ismeri a könyvet, amit épp olvasok, és annak kapcsán mond valami belsős poént, ilyesmi.

Gáz a:

Szia. Mizu? (ha elmondom, hogy xy-nal hol voltam és miért, abból ő semmit nem tud meg, csak beszéltet)

Szia. Hol laksz? (ki akarja fosztani a házam, vagy mi?)

Szia. Szimpatikus vagy (de azt már nem mondja meg, hogy miért).

Eljönnél velem valahova? (azt se tudom ki vagy, miért mennék?)

2019. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Gáz: "szia, van kedved ismerkedni?". Olyan, mint amikor oviban odajön hozzád egy kisgyerek és megkérdezi, hogy leszel-e a barátja. Az, hogy rád nézek és viszonylag jól szituáltnak nézel ki még kva kevés ahhoz, hogy eldöntsem, hogy potenciális férjjelölt vagy-e, vagy nem.
2019. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehengerlő: bármi, ami frappáns, helyzethez illő, esetleg humoros vagy egyedi

Gáz: bármi előre megszerkesztett, snassz, klasszikus "pick-up line" (nem ismerem erre a magyar kifejezést), ami kicsit se eredeti, érezhetően erőltetett és nem is illik a szituációhoz


Pl.

Valamelyik nap itt olvastam egy ilyen kérdést, hogy a srácnak tetszett a bolti eladó lány, és jött egy ilyen ötlet, hogy amikor az eladó lány megkérdezi, hogy adhat-e még valamit, a srác magabiztosan rávágja, hogy a telefonszámát. Ez szerintem jópofa, frappáns, célratörő, mondhatni lehengerlő, ha megfelelő hangsúllyal mondja.

Ezzel ellentétben mondjuk buliban iszogatok a barátnőimmel, beszélgetünk, táncolunk, aztán odapofátlankodik valaki, aki csak úgy figyelmen kívül hagyja az egész helyzetet, és elkezd ilyen "fájt amikor leestél?" meg "kő kóla?" szintű dolgokat nyomatni, na az gáz és borzasztóan kellemetlen.

2019. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvastam egyszer egy kommentben egy dumát, nem tudom nőtársaimnak ez gáz vagy sem, de nekem személy szerint tetszett.

“Szia, te is ezen a járdán sétálsz?”

Ezen akkorát röhögnék, majd reflektálnék, nevetés, és kész a beszélgetés kezdésének alapja. :D

2019. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de neten teljesen oké ez a "szia,van e kedved ismerkedni?" kérdés, hogyha a lány nem írt magáról semmit se. Hülyét kapok azoktól, akik lusták magukról írni legalább 3 mondatot, de elvárják a kreatív kezdést. Eddig csak azoknak tudtam valami frappánsat írni, akik kitöltötték a bemutatkozó részt és, ha találtam valami közöset akkor reflektáltam rá. Hogyha nem tölti ki a bemutatkozást és csak szimplán tetszenek a képei akkor megkérdezem, hogy van e kedve ismerkedni és ebből is szoktak beszélgetések kialakulni. Pl. multkor ezt írtam le az volt a válasza, hogy persze és leirta mellé, hogy aranyos a macskám és elkezdtünk beszélgetni. Attól, hogy valaki sablonnal indít még nem biztos, hogy az illető is unalmas, szerintem szánalmas ez az előítélet. Na meg a kreativitást nem csak a férfiaktól kéne elvárni, ha annyira szereti a kreatív ismerkedést akkor tegye ő azzá és akár kezdeményezhetne is, hahó 2019et írunk nem 1819et.


Élőben viszont inkább a spontaneitást szeretem és azt szeretem, hogyha a megfelelő szituációból kialakul valami beszélgetés, mivel nem szeretek csak úgy leszólítani senkit.

2019. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!