Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hajlandó más lánnyal, nővel versenybe szállni egy férfiert! Előre is le szogezem. Meg kaptam, hogy látok benned potenciált de van, lenne más lehetőségem is (nők) miért mond ilyet egy férfi, miközben elvileg nagyon erdeklem már tervezet közös programokat veled... Ez mire jó? Én inkább hagytam a francba, pedig külsőre is nagyon be jött kivételesen de ezzel a kijelentése el nálam el vágta magát. N32
2022. márc. 8. 16:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó döntést hoztál. Ez nem versenytárgyalás. Akkor válassza a másik lehetőséget.
2022. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen reagáltad le a szituációt.
2022. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm és elnézést az írás habakert, most nézem csak.

Miért mond ilyet valaki? Ennyire hülye lennék, hogy nem értem?

2022. márc. 8. 17:00
 4/30 anonim ***** válasza:
99%
Örülj neki hogy ilyeneket mondott. Legalább nem pazaroltál rá több időt.
2022. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak feltekennye akart tenni, de O szivta meg... 🤷‍♀️

Jol tetted, h lekoptattad, mindig igy jatszmazna csak.

2022. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ❤️
2022. márc. 8. 18:08
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kapós jó pasinak akart tűnni valszeg előtted, egyúttal téged le is nézve mintha neked kéne ahhoz potizni hogy méltoztasson veled foglalkozni.


Társkerin nálam is sokszor eljátszák ezt, mert azt hiszik, amiert ha nincs barátom, akkor örülhetek neki, hogy ő kegyeskedik velem szóba állni.


El vannak tévedve..

Pont azért nem volt még barátom mert keményen szűrtem, és szórtam kifelé a sok barmot.


De az életben is gyakorta benézik a szingli nőket es azt hiszik azok alig várják hogy vki csupán szóba álljon velük.

2022. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
*pitizni
2022. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7#koszi szépen!!❤️

Ezzel nálam nagyon mellé nyúlt... A válasza annyi volt... Meg érti... :). Fél akadtak a szemeim.

2022. márc. 8. 18:35
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Így akarta nálad felverni a saját árfolyamát.

Rácseszett:)

2022. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!