Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekünk inceleknek gyakorlatila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk inceleknek gyakorlatilag nincs felelősségünk a helyzetünkben, csak a társadalmi igazságtalanság áldozatai vagyunk?

Figyelt kérdés

A rendszer olyan, hogy adottak a feltételek. Ezek a feltételek nem igazságosak, de miután a többség megköti a kompromisszumot és többé-kevésbé képes funkcionálni ebben a rendszerben, ezért a többség el is fogadja olyannak, amilyen.


Na de mi a helyzet azokkal, akik kívül esnek az elvárásoknak, akik nem felelnek meg a feltételeknek? Azt lehet mondani, hogy akkor ők meg is érdemlik, hiszen evolúciós szempontból csak a faj továbbfejlődése és túlélése számít, tehát amíg a többség képes az utódnemzésre, addig semmilyen szempontból nem probléma a kitaszítottak jelenléte?


De ez akkor azt is jelenti, hogy a genetikai lottó nyertesei élvezik a rendszer előnyeit, míg a kevésbé szerencsések esélytelenül indulnak, olyan tényezők miatt, amit nem tudtak befolyásolni, nem? Így akkor az incelek mentesülnek a felelősség alól, ezt ki kell mondani.



2022. márc. 8. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
87%

48

Es az én károm? Hogy nem olyan ferfit kapok, amilyet akarok?

2022. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
67%

a párválasztás és a szex nem jog!

lévén az nem kell, nem szükséges az életben maradáshoz


olvasgasd az alaptörvényt és az alapvető emberi jogokat

sehol nincs benne h jogod van szexelni vagy pártválasztani - ez max lehetőség


a teljes élet simán elképzelhető cölibátusban is, ezer más dolog van amiben kiteljesedhet az ember, a szex nem ilyen dolog


de ti rá vagytok erre kattanva vagyis fanatizálódtatok, egy fanatikus pedig nem szexi, nem kívánatos, nem értékes...

2022. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
95%

ha nekem vagy egy férfi párom akkor neked milyen jogod sérül?

1 nő 1 pasi - korrekt egyenlő


esetleg ha női párom lenne nőként akkor még talán talán, bár a férfi homoszexuálisok kiegyenlítik ezt.

2022. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem is értem! A lehetőségek most is egyenlőek!!! Lehetőseged van tanulni, jobba tenni magad, hogy ez altal jobb part kapj
2022. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
86%

28: "#26 Nekem ezek, amiket felsorolsz, pont másodlagos dolgok, leginkább a személyiség számít"


Az egyetlen értelmes hozzászólásod. :) Nálam is sokkal fontosabb a személyiség.

Viszint van egy nagyon rossz hírem. Ezzel az egésszel amit itt leművelsz teszed saját magad számára lehetetlenné az egészet. :) :( Tudod, a személyiség. :(

2022. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy áldozat, csak a saját életidődet pazarolod, amikor ezen filózol ahelyett, hogy élnél.
2022. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 A kérdező kommentje:

Ó igen, élj, ami gondolom azt jelenti, hogy fogyassz minél többet, legyél hasznosabb (=termelj minél több hasznot a felső 1 százaléknak), részegedj le minden másnap, dugj amennyit tudsz és kussolj.


Pfejj. Tipikus:D

2022. márc. 9. 00:03
 58/90 anonim ***** válasza:
92%
Ha te így gondolod?
2022. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
82%

57

Engem tényleg az érdekel, hogy a GYAKORLATBAN ezt hogyan csinálnád? De ugy, hogy nem korlatozod, hogy kivel lehetek és kivel nem

2022. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
94%

57: Nem kell sarkítani. :)


Utálom az "istázást", de valahol az agnosztikus, szociálisan érzékeny antikapitalista lenne rám a legjobb jelző. Baromira minimálisak a fogyasztási szokásaim és nem dugok* amennyit tudok, mert nem akarok. Nem, nem azért mert aszexuális lennék vagy fizikailag korlátolt, egyszerűen ameddig nem tartom magamat mentálisan totál fittnek, addig nem pazarolom más idejét, mert az nem fair PLUSZ nálam eléggé érzelmi alapon működik az egész, szóval ezek a kalandos dolgok full kizártak. :)


*Én egyszer megkaptam a fejemhez (kedves 37F inceltől) azt, hogy "volcel" vagyok. :D Utánanéztem az urban dictionary-n és a második bekezdés igaz is rám.


Igazából minden "cel" voluntarily, csak az inceleknél párosul ehhez egy fals hit, hogy nem önkéntes, hanem más hibája... Plusz ugye a gusztustalan rasszizmus meg nőgyűlölet, amitől hála az égnek mentes vagyok. :)

2022. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!