Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekünk inceleknek gyakorlatila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk inceleknek gyakorlatilag nincs felelősségünk a helyzetünkben, csak a társadalmi igazságtalanság áldozatai vagyunk?

Figyelt kérdés

A rendszer olyan, hogy adottak a feltételek. Ezek a feltételek nem igazságosak, de miután a többség megköti a kompromisszumot és többé-kevésbé képes funkcionálni ebben a rendszerben, ezért a többség el is fogadja olyannak, amilyen.


Na de mi a helyzet azokkal, akik kívül esnek az elvárásoknak, akik nem felelnek meg a feltételeknek? Azt lehet mondani, hogy akkor ők meg is érdemlik, hiszen evolúciós szempontból csak a faj továbbfejlődése és túlélése számít, tehát amíg a többség képes az utódnemzésre, addig semmilyen szempontból nem probléma a kitaszítottak jelenléte?


De ez akkor azt is jelenti, hogy a genetikai lottó nyertesei élvezik a rendszer előnyeit, míg a kevésbé szerencsések esélytelenül indulnak, olyan tényezők miatt, amit nem tudtak befolyásolni, nem? Így akkor az incelek mentesülnek a felelősség alól, ezt ki kell mondani.



2022. márc. 8. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
11%

A bolygón élhet kb fél millió tudatos ember.


Mindenki a rendszer áldozata és alkotója. Tudatosan vagy tudatlanul.


Én 11 éves koromtól keresek alkalmas embereket, de még nem találtam.

Eljutottam oda, hogy redpilles lettem, mert bár akarnék szerelmet, de senki se képes normálisnak lenni. Senki se foglalkozik magával.


Mondhatni igen a rendszer áldozata vagyok, mert ha a rendszer normális dolgokat tanítana és ésszerű alapokon működne, akkor nem 8 milliárd ignoráns egoistával élnék egy bolygón.

2022. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
80%
Ignoráns egoista az, aki nem foglalkozik veled, ugye.
2022. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
94%
Hát kerdező, ha neked ennyi az élet...
2022. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
94%
Áldozat akarsz lenni, kibújni a felelősség alól vagy boldog és elégedett?
2022. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 A kérdező kommentje:

#60 A demiszexuális is helytálló lehet így elsőre, szerintem amúgy hibásan zárod ki az aszexualitást, ez nem egy konstans, behatárolt, egyértelmű állapot, hanem egy szélesebb spektrum.


#64 Mi az, hogy akarok? Akarattal még senki nem lett igazán boldog, erőlködni, szenvedni úgy, hogy a középpontban a boldogság van, értelmetlen és eredménytelen. A boldogság ideális esetben egy stabil, valamennyire kiszámítható, kiegyensúlyozott létállapot mellékterméke, de a hozzám hasonlók idáig sosem juthatnak el, a már említett okok miatt. Ezért inkább leszek nihilista és cinikus, mint hogy beleálljak és visszatérjek egy olyan meccsbe, amit már rég elvesztettem.

2022. márc. 9. 13:21
 66/90 anonim ***** válasza:
66%
Nem is erőlködni kell, hanem annyit megtenni, ami tőled telik. Ha erre sem vagy képes, senki nem fog boldoggá tenni.
2022. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
67%
Marpedig a boldogsag dontes kerdese is !
2022. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
91%

60: Demi cucc: Ohh valóban, lehet ez a helytálló! Bár nem szeretem ezeket a dobozolásokat sem, de legyen! :)


"Beleállás és visszatérés egy rossz meccsbe": Semmi sincs kőbe vésve, btw ott rontod el, hogy már feladod az egészet. :) És itt megint csak lehet mindenre és mindenkire IS mutogatni, de látod, ezt TE adod fel. :) :(


66: "senki nem fog boldoggá tenni" ezekkel a világból ki lehetne engem kergetni. :D Amikor meglátok egy hasonló szöveget a leírásban (boldogságomat keresem és tsa.), már instant iksz vagy balra... :)

Kérdezőnek abban igaza van, hogy ez lelkiállapot kérdése, nem szeretném, hogy más legyen a mankóm és vica versa. De ezt az autentikusan boldog állapotot egyrészt sok-sok mentális/lelki meló mire eléri az ember, másrészt meg görcsösen keresni/kutatni sem érdemes utána.

2022. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
43%
Magyarul rossz farokból lövelltél ki. Most mit tudsz csinálni?
2022. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
35%

Bár nem vagyok incel mert már volt két barátnőm de a probléma valós, ha nem vagy egy bizonyos paraméterekkel megáldott pasas akkor iszonyat nehéz felhívni egy nő figyelmét magadra.


Szerintem csak akkor lesz változás ha lesz összefogás és én támogatnám is azt, aktívan is részt vállalnék, akár tüntetéseken való részvétellel vagy probléma népszerűsítésével. Online fórumokon is sokat tettem az ügyért.


Első lépésben szerintem meg kellene tudni, hogy hányan vagyunk, hogy felbecsülhessünk erőnket,’utána már csak szervezkedni kellene, békés úton felhívni a világ figyelmét magunkra, arra, hogy van egy probléma amely egyre jobban terjed, egyre több férfiembert érint és szép lassan politikai szintre lehetne emelne. Ha BLM, LMBTQ sikeres volt (de még mennyire) akkor ez is sikerrel járhat. Úgy ahogy ma már minden nyugati fehér nő fekete vagy arab pasit vagy éppen nőt akar magának, úgy elérhető lenne az is, hogy béna megjelenésű pasit akarjanak. Alakítható a nők ízlése, ők nagyon követik a trendet.

2022. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!